Nacházíte se tady: Začínáme > Nastavení hodinek M600

Nastavení hodinek Polar M600

Sportovní hodinky Polar M600 jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačním systémem Android 4.4+ nebo iOS 10.0+. V případě iPhonu se musí jednat o model 5 nebo novější. Na telefonu se můžete podívat na g.co/WearCheck, abyste zjistili, zda je kompatibilní s Wear OS by Google.


Příprava na nastavení

 1. Abyste měli jistotu, že vám v hodinkách M600 vydrží baterie během nastavení, připojte je k napájenému portu USB na počítači nebo k USB nabíječce zapojené do zásuvky. Dbejte na to, aby nabíječka měla označení „výstup 5Vdc“ a poskytovala proud minimálně 500 mA.
 2. Zapněte M600 stisknutím a podržením postranního tlačítka zapnutí, dokud se nezobrazí logo Polar. Poté bude několik minut trvat, než proběhne první spuštění operačního systému.
 3. Klepněte na dotykový displej hodinek M600, aby se nastavení spustilo. Poté přejeďte prstem nahoru nebo dolů, najděte požadovaný jazyk a klepněte na něj. Jestliže vyberete nesprávný jazyk, můžete se do seznamu jazyků vrátit tak, že přejedete prstem po dotykovém displeji zleva doprava.
 4. Zajistěte, abyste měli telefon připojený k internetu a bylo zapnuté Bluetooth.
 5. Dbejte na to, aby aplikace Google™ Search a Google Play™ na telefonu s Androidem byly aktuální. Nebo pokud používáte iPhone, zajistěte, abyste měli nejnovější verzi operačního systému iOS.
 6. Během nastavení mějte M600 a telefon vedle sebe.

Spárování chytrého telefonu s hodinkami Polar M600

Abyste mohli chytré hodinky spojit s telefonem, musíte si v telefonu nainstalovat aplikaci Wear OS by Google.

 1. Aplikaci Wear OS by Google si do chytrého telefonu nainstalujte z Google Play nebo App Store. Pokud už v telefonu aplikaci Wear OS by Google máte, zkontrolujte, zda se jedná o poslední verzi.
 2. Jestliže už aplikaci Andoird Wear máte na chytrém telefonu nainstalovanou a máte k ní připojené jiné zařízení, spusťte mobilní aplikaci a (na telefonu s Androidem) v rozbalovací nabídce vedle názvu zařízení v horní části obrazovky zvolte Add a new watch (Přidat nové hodinky) nebo (na iPhonu) klepněte na tři tečky v pravém horním rohu obrazovky a zvolte Pair with a new wearable (Spárovat s novým nositelným zařízením). Pak postupujte podle pokynů níže od kroku č. 3.

 3. Když spustíte aplikaci Wear OS by Google v telefonu, automaticky vás vyzve, abyste spustili nastavení hodinek.
 4. Na M600 přejeďte prstem nahoru, aby se zobrazil kód hodinek, a na stejný kód klepněte v telefonu.
 5. Uživatelé s telefonem se systémem Android: Na telefonu se zobrazí žádost o spárování Bluetooth. Dbejte na to, aby se párovací kód na M600 shodoval s párovacím kódem zobrazeným na telefonu. Klepněte na Pair (Párovat) nebo OK.

  Uživatelé iPhonů: Přijměte žádost o spárování Bluetooth na telefonu klepnutím na Pair (Párovat) nebo OK. Musíte potvrdit propojení zařízení: Dbejte na to, aby se kód na M600 shodoval s kódem zobrazeným na telefonu, a klepněte na CONFIRM (POTVRDIT).

 6. Na M600 i na telefonu se zobrazí potvrzení, jakmile je párování dokončeno. Poté chvilku potrvá, než M600 dokončí synchronizaci s telefonem.
 7. K dokončení párování telefonu a hodinek M600 musíte zkopírovat svůj účet Google z telefonu do hodinek. Abyste na M600 mohli používat aplikace chytrých hodinek, musíte na hodinkách mít účet Google. Musíte také povolit určitá nastavení, např. povolit aplikaci Wear OS by Google zobrazovat upozornění posílaná na váš telefon, abyste mohli chytré hodinky Polar M600 Wear OS by Google využívat co nejlépe. Postupujte podle pokynů na displeji telefonu.
 8. Uživatelé iPhonů: Pokud účet Google ještě nemáte, můžete si ho založit v této fázi nastavení. Klepněte na CONTINUE (POKRAČOVAT), když budete vyzváni, abyste se přihlásili pomocí svého účtu Google (Sign in to your Google account), poté klepněte na Create account (Vytvořit účet).

 9. Po dokončení párovací fáze nastavení se na M600 otevře náhled času a v levém horním rohu aplikace Wear OS by Google na telefonu bude zobrazeno Polar M600 Connected (Hodinky Polar M600 připojeny).

Po první synchronizaci nové hodinky spustí instruktážní animaci, jak s nimi máte pracovat. Animaci můžete prolistovat a pokračovat v nastavení. Nebo ji můžete přeskočit tak, že kartu s instruktážní animací zasunete prstem dolů, a můžete se k ní později vrátit tak, že ji prstem opět vysunete nahoru ze spodního okraje domovské obrazovky.


Aktivace aplikace Polar na hodinkách M600

Abyste mohli své nové hodinky Polar M600 využívat co nejvíce a mohli používat funkce sledování aktivity a tréninku od Polaru, aktivujte na nich nejprve aplikaci Polar. K tomu si nejprve musíte na chytrý telefon nainstalovat aplikaci Polar Flow. Pokud už v telefonu mobilní aplikaci Polar Flow máte nainstalovanou, zkontrolujte, zda se jedná o poslední verzi, a pak pokračujte od kroku č. 2 níže.

 1. Jděte v telefonu do Google Play nebo App Store, vyhledejte tam a stáhněte si aplikaci Polar Flow.
 2. Spusťte aplikaci Polar Flow v telefonu.
 3. Uživatelé iPhonů: Abyste mohli pokračovat, musíte spustit aplikaci Polar na M600 stisknutím předního tlačítka. Poté v telefonu klepněte na Start.

 4. Zvolte, zda chcete hodinky M600 nosit na levém nebo na pravém zápěstí, pak klepněte na Continue (Pokračovat). Uživatelé iPhonů: Klepněte na Save and sync (Uložit a synchronizovat).
 5. Přihlaste se pomocí svého účtu u Polaru nebo si založte nový.
 6. Pokud se aktivace aplikace Polar na hodinkách M600 zdařila, zobrazí se „Setup completed“ (Nastavení bylo dokončeno).

Upozornění pro uživatele iPhonů! Musíte připojit hodinky M600 k síti Wi-Fi ručně. Připojení k síti Wi-Fi vám umožní na hodinkách M600 používat aplikaci Google Play, aby aplikace Polar byla neustále aktuální a abyste mohli stahovat další aplikace pro chytré hodinky Wear OS by Google.

Uživatelé s telefonem se systémem Android: Pokud jste připojili hodinky M600 k Wi-Fi pomocí cloudu Wear OS by Google, když jste k tomu byli vyzváni při nastavení, mohou se hodinky automaticky připojovat k sítím Wi-Fi uloženým na vašem telefonu. Více informací viz Připojení k Wi-Fi.

Připojení hodinek M600 k síti Wi-Fi

 1. Dbejte na to, aby byl displej hodinek M600 aktivní a abyste byli na domovské obrazovce.
 2. Na obrazovce přejeďte prstem seshora dolů a dostanete se do nabídky Quick Settings (Rychlé nastavení).
 3. Klepněte na ikonu nastavení.
 4. Rolujte nabídkou Settings (Nastavení), najděte položku Connectivity (Připojení) a klepněte na ni.
 5. Klepněte na Wi-Fi.
 6. Klepněte na +Add network (Přidat síť).
 7. Počkejte, než chytré hodinky najdou dostupné sítě Wi-Fi, a klepněte na tu, k níž se chcete připojit.
 8. Pokud zvolená síť požaduje heslo, klepněte na Enter on phone (Zadat na telefonu). Na telefonu zadejte heslo sítě Wi-Fi a klepněte na Connect (Připojit).

Pro aktualizaci softwaru

Jakmile M600 nastavíte, musíte aktualizovat systémový software na chytrých hodinkách, abyste získali poslední aktualizace a hodinky mohly bezproblémově fungovat. Na hodinkách M600 musíte mít také nainstalovanou nejnovější verzi aplikace Polar Flow.

 • Informace o posledních verzích všech čtyř softwarových aplikací k hodinkám M600 najdete v tomto dokumentu podpory.
 • Tento dokument podpory vám pomůže aktualizovat všechny čtyři softwarové aplikace na hodinkách M600 se systémovým softwarem Wear OS by Google 2.0.

Jste připraveni, bavte se!

Pozn.: Hodinky M600 můžete vždy spárovat pouze s jedním telefonem s Androidem, iPhonem nebo tabletem. Hodinky M600 můžete spárovat s jiným tabletem nebo telefonem, nejprve je však musíte resetovat do továrního nastavení.