Nacházíte se tady: Používání hodinek M600 > Struktura nabídky > M600 Uživatelská příručka | Nabídka aplikací

Nabídka aplikací

Na M600 jsou tyto výchozí aplikace:

*Pouze na hodinkách Polar M600 spárovaných s telefonem se systémem Android


Další aplikace pro chytré hodinky si můžete do hodinek Polar M600 stáhnout z Google Play Store. Abyste na hodinkách M600 mohli aplikaci Play Store používat, musíte je připojit k síti Wi-Fi.

Jak získat více aplikací

  1. Stiskněte postranní tlačítko zapnutí, když máte aktivní domovskou obrazovku, aby se otevřela nabídka aplikací.
  2. Najděte položku Play Store a klepněte na ni.
  3. Procházejte seznam nabízených aplikací nebo klepněte na ikonu lupy v horní části seznamu, aby se otevřelo vyhledávání.
  4. Klepněte na aplikaci, kterou chcete nainstalovat.
  5. Klepněte na Install (Instalovat) a spustí se stahování aplikace do hodinek M600.

Podívejte se na stránku nápovědy Wear OS by Google Help o aplikacích Google, které fungují s Wear OS by Google.


Platí pouze pro hodinky Polar M600 spárované s telefonem se systémem Android.

Jestliže chcete zobrazit doporučované aplikace pro hodinky, spusťte aplikaci Wear OS by Google v telefonu a rolujte na možnost „Essential watch apps“ (Základní aplikace pro hodinky). Můžete klepnout na MORE (VÍCE), tak se dostanete do obchodu Google Play Store, kde budete mít k dispozici větší výběr navrhovaných aplikací, které podporují Wear OS by Google.

U některých z aplikací, které používáte na spárovaném telefonu se systémem Android, by mohla být k dispozici verze pro chytré hodinky: Na hodinkách M600 otevřete Play Store a přejděte na konec nabídky Home (Domů), kde najdete Apps on your phone (Aplikace na telefonu) > klepněte na aplikaci, kterou byste chtěli použít v chytrých hodinkách, > klepněte na Install (Instalovat). Po instalaci na hodinkách M600 najdete verzi aplikace pro chytré hodinky v nabídce aplikací. Pokud budete mít nějaké dotazy ohledně těchto aplikací, obraťte se na vývojáře příslušné aplikace.