Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Uživatelská příručka ke sportovním hodinkám Polar M600

Představení hodinek Polar M600

Gratulujeme, že jste si pořídili hodinky Polar M600, nyní s Wear OS by Google™!

Hodinky Polar M600 vám nabízejí praktičnost technologie Wear OS by Google a sílu sportovních funkcí Polar. Jsou perfektní pro sledování tréninku a celodenní aktivity s aplikací Polar.

Sportovní hodinky Polar M600 jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačním systémem Android™ 4.4+ nebo iOS® 10.0+. V případě iPhonu se musí jednat o model 5 nebo novější. Na telefonu se můžete podívat na g.co/WearCheck, abyste zjistili, zda je kompatibilní s Wear OS by Google. Nové hodinky Polar M600 spárujte s chytrým telefonem, abyste na nich mohli používat funkce technologie Wear OS by Google. Například můžete:

Chytré hodinky můžete také připojit k síti Wi-Fi a stahovat aplikace, hry a ciferníky hodinek z aplikace Play Store.

Hodinky M600 mají rovněž zápěstní snímač tepové frekvence a integrovanou GPS. A když budete trénovat s aplikací Polar, budete moci na hodinkách využívat unikátní funkce chytrého koučování od společnosti Polar. Nechte se novými chytrými hodinkami optimalizovanými pro sport vést k aktivnějšímu a zdravějšímu životnímu stylu.

Polar Flow poskytuje online přehled o vašem tréninku, aktivitě a spánku. Hodinky M600 vám spolu s webovou službou a aplikací Polar Flow na vašem chytrém telefonu pomohou efektivně trénovat a porozumět tomu, jaký vliv mají vaše preference a zvyky na vaše zdraví.

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít s novými sportovními hodinkami Polar M600 pracovat. Chcete-li se podívat na instruktážní videa k hodinkám M600 a přečíst si často kladené dotazy, přejděte na adresu support.polar.com/cs/M600. Více informací o technologii Wear OS by Google najdete v nápovědě v Wear OS by Google Help Center.