Nacházíte se tady: Funkce Polar > Měření kadence na zápěstí

Měření kadence na zápěstí

Měření kadence na zápěstí vám umožňuje měřit kadenci běhu bez samostatného krokoměru. Kadence se měří pomocí zabudovaného akcelerometru na základě pohybů vašeho zápěstí.

Měření kadence na zápěstí je k dispozici pro tyto sporty: chůze, jogging, běh, silniční běh, běh na oválu, běh v terénu, běh na běžeckém pásu a ultraběh.

Chcete-li zobrazit kadenci při tréninku, přejděte do aplikace Polar Flow > Sportovní profily > klepněte na sportovní profil, který chcete upravit, > Změnit nastavení / Upravit > a do Tréninkových náhledů sportovního profilu, který chcete při běhu používat, přidejte Kadence běhu. Nastavení sportovních profilů můžete měnit také ve webové službě Polar Flow > Sportovní profily > Upravit. Po tréninku uvidíte průměrnou a maximální kadenci v přehledu tréninku v aplikaci Polar na hodinkách M600 a v aplikaci a webové službě Polar Flow.

Pro získání této funkce musíte mít v M600 nainstalovanou aplikaci Polar minimálně verze 1.4., pokud jsou hodinky spárované s telefonem se systémem Android, nebo verze 2.0, pokud jsou spárované s iPhonem.

Více informací o používání kadence běhu při tréninku najdete na stránkách podpory společnosti Polar.