Sa oled siin: Funktsioonid > Vantage V Kasutusjuhend | Ühilduvad andurid

Ühilduvad andurid

Selleks, et oma treeningutest meeldivam elamus ja parem arusaam saada, kasutage ühilduvaid Bluetooth®-i tehnoloogial põhinevaid andureid. Lisaks paljudele Polari anduritele ühildub teie kell ka mitmete teiste tootjate anduritega.

Vaadake kõiki ühilduvaid Polari andureid ja lisaseadmeid

Vaadake teiste tootjate ühilduvaid andureid

Enne uue anduri kasutuselevõtmist tuleb see kellaga siduda. Sidumine võtab aega vaid paar sekundit ning see on vajalik selleks, et teie kell registreeriks vaid teie anduritelt tulevaid signaale ja võimaldaks häirevaba treeningut grupis. Enne spordiüritusest osavõtmist viige sidumise kindlasti läbi kodus, et vältida andmeedastusest tingitud häireid. Juhised leiate peatükist Andurite sidumine kellaga.

Südame löögisageduse andur Polar H10

Polar H10 südame löögisageduse andur koos rindkerevööga mõõdab südame löögisagedust maksimaalse täpsusega.

Polar Precision Prime on kõige täpsem olemasolev südame löögisageduse optilise mõõtmise tehnoloogia ja seda on võimalik kasutada peaaegu kõikjal. Sellegipoolest soovitame spordialade puhul, kus on raskem hoida andurit liikumatult randmel või kus anduri läheduses olevates lihastes või kõõlustes esineb survet või liikumist, kasutada Polar H10 südame löögisageduse andurit, et tagada täpsemad mõõtmistulemused. Polar H10 südame löögisageduse andur reageerib kiiremini kiiresti suurenevale või vähenevale südame löögisagedusele ning on seega ideaalne kiiretest sprintidest koosneva intervalltreeningu puhul.

Polar H10 südame löögisageduse anduril on sisemälu, mis võimaldab salvestada ühe treeningu andmed ilma sellega ühendatud lähedal asuva treeningseadme või mobiilirakenduseta. Lihtsalt siduge H10 südame löögisageduse andur treeningrakendusega Polar Beat ja alustage sellega oma treeningut. Nii saate Polar H10 südame löögisageduse anduriga salvestada näiteks oma ujumistreeningu südame löögisageduse. Lisateavet leiate toelehtedelt Polar Beat ja Polar H10 südame löögisageduse andur.

Kui kasutate Polar H10 südame löögisageduse andurit jalgrattatreeningutel, saate kella kinnitada jalgratta juhtraua külge ning jälgida sõitmise ajal mugavalt treeningu andmeid.

Polari jooksuandur Bluetooth® Smart

Jooksuandur Bluetooth® Smart on mõeldud jooksjatele, kes soovivad parandada oma tehnikat ja võimekust. See võimaldab teil näha kiiruse ja distantsi teavet, olenemata sellest, kas jooksete jooksulindil või mudasel metsarajal.

  • Mõõdab iga tehtud sammu ning näitab jooksukiirust ja distantsi.
  • Aitab sammusageduse ja -pikkuse esitamisega parandada jooksutehnikat.
  • Kompaktne andur kinnitub kindlalt jooksujalatsi paelte külge.
  • Põrutus- ja veekindel, et tulla toime ka kõige nõudlikumate jooksutingimustega.

Polari kiiruseandur Bluetooth® Smart

Jalgrattasõidu kiirust võivad mõjutada mitmed tegurid. Füüsiline võimekus on loomulikult üks nendest, kuid ilmastikuolud ja teekatte omadused avaldavad samuti olulist mõju. Kõige tõhusam võimalus nende tegurite mõju hindamiseks on aerodünaamilise kiiruseanduri kasutamine.

  • Mõõdab jooksvat, keskmist ja maksimaalset kiirust
  • Jälgib keskmist kiirust ja võimaldab tulemuste võrdlemist
  • Kerge, kuid vastupidav ning lihtsasti kinnitatav

Polari väntamissageduse andur Bluetooth® Smart

Kõige tõhusam viis jalgrattasõidu tulemuste jälgimiseks on kaasaegse juhtmeta väntamissageduse anduri kasutamine. See mõõdab reaalajas teie keskmist ja maksimaalset väntamissagedust, mida väljendatakse vändapööretena minutis. Nii on teil võimalik võrrelda oma praeguseid ja eelmisi tulemusi.

  • Aitab parandada jalgrattasõidu tehnikat ja võimaldab määratleda optimaalset väntamissagedust
  • Häireteta väntamissageduse andmed võimaldavad teil hinnata oma individuaalset sooritusvõimet
  • Aerodünaamiline ja kerge disain

Teiste tootjate võimsusandurid

Jalgrattasõidu võimsus

Jalgrattasõidu võimsuse mõõtmine aitab teil jälgida ja parandada oma sooritust ja pedaalimistehnikat. Erinevalt südame löögisagedusest on võimsus pingutuse absoluutne ja objektiivne mõõde. See tähendab, et te saate võrrelda oma võimsust ka teiste jalgratturitega, kes on samast soost ja umbes samas kaalus kui teie. Veelgi usaldusväärsemate tulemuste saamiseks saate võrdlusel kasutada võimsuse ja massi suhet (vatti kilogrammi kohta). Rohkem teavet annab ka see, kui võrdlete oma südame löögisagedust võimsuse tsoonidega.