Sa oled siin: Polar Flow > Polar Flow veebiteenus

Polar Flow veebiteenus

Polar Flow veebikeskkonna abil saate oma treeninguid põhjalikult planeerida ja analüüsida ning oma tulemustega lähemalt tutvuda. Seadistage ja kohandage oma kell nii, et see vastaks täielikult teie treeningvajadustele, lisades uus spordiprofiile ja redigeerides nende sätteid. Lisaks on teil võimalik jagada sõpradega oma treeningu tipphetki, registreeruda trennidesse ja saada jooksuvõistluse jaoks individuaalne treeningprogramm.

Polar Flow veebikeskkond näitab teie igapäevase eesmärgi täitmise protsenti ja aktiivsuse üksikasju ning aitab teil mõista, kuidas teie igapäevased harjumused ja valikud mõjutavad teie heaolu.

Kella seadistamiseks arvutiga minge aadressile flow.polar.com/start. Seal palutakse teil alla laadida ja installida FlowSynci tarkvara, mille abil saate andmeid kella ja veebikeskkonna vahel sünkroonida. Lisaks palutakse teil luua kasutajakonto. Kui seadistasite kella mobiilseadme ja Flow rakenduse abil, saate veebikeskkonda sisselogimisel kasutada seadistamise käigus loodud kasutajaandmeid.

Kanal

Menüüs Feed saate ülevaate enda ja oma sõprade viimastest tegevustest. Vaadake oma viimaseid treeninguid ja nende kokkuvõtteid, jagage oma suurimaid saavutusi ning kommenteerige ja kiitke oma sõprade tegevusi.

Päevik

Menüüs Diary näete oma igapäevast aktiivsust, uneandmeid, planeeritud treeninguid (treeningueesmärke) ja varasemate treeningute tulemusi.

Areng

Menüüs Progress saate aruannete abil jälgida oma arengut.

See on mugav viis oma edusammude jälgimiseks pikema perioodi vältel. Nädala-, kuu- ja aastaaruannete puhul saate valida soovitud spordiala. Kohandatud ajavahemiku alt saad valida nii ajavahemiku kui ka spordiala. Valige rippmenüüst ajaperiood ja spordiala ning vajutage rattaikoonile, et valida, milliseid andmeid soovite graafikul näha.

Aktiivsuse aruannete abil saate jälgida oma igapäevase aktiivsuse pikaajalist trendi. Teil on võimalik vaadata päeva-, nädala- ja kuuaruandeid. Aktiivsuse aruandes näete, millised olid valitud ajaperioodil teie parimad päevad arvestades igapäevast aktiivsust, samme, kaloreid ja und.

Jooksuindeksi aruanne on vahend, mis aitab jälgida teie jooksuindeksi pikaajalist arengut ning hinnata teie sooritusvõimet näiteks 10 km jooksu või poolmaratoni puhul.

Kardiokoormusaruande abil saate jälgida, kuidas teie kardiokoormus aja jooksul kujuneb ja kuidas teie treeningkoormus on viimase nädala või viimaste kuude jooksul varieerunud. Kardiokoormuse kujunemise jälgimine aitab mõista, kuidas varasemad treeningud mõjutavad teie tänast sooritusvõimet. Lisaks aitab see planeerida tulevasi treeninguid ja jätkata oma füüsilise võimekuse tõstmist.

Kogukond

Menüüdest Flow Groups, Clubs ja Events leiate teisi spordiharrastajaid, kes treenivad sama spordiürituse jaoks või samas spordiklubis, kus teiegi. Te saate luua ka omaenda grupi ja kutsuda sinna inimesi, kellega soovite koos treenida. Te saate jagada oma treeninguid ja näpunäiteid, kommenteerida teiste liikmete tulemusi ning kuuluda Polari kogukonda. Menüüs Clubs saate vaadata tunniplaane ning registreeruda trennidesse. Liituge kohe ja saage treeningrühmadest indu juurde!

Treeningukavad

Polari jooksuprogramm on kohandatud vastavalt teie eesmärgile ja põhineb Polari südame löögisageduse tsoonidel. See võtab arvesse teie isiklikke näitajaid ja treenituse taset. Tegemist on intelligentse programmiga, mis kohandub aja jooksul vastavalt teie arengule. Polari jooksuprogrammid on saadaval 5 km jooksu, 10 km jooksu, poolmaratoni ja maratoni jaoks ning sõltuvalt programmist koosnevad need kahest kuni viiest jooksutreeningust nädalas. See kõik on ülilihtne!

Lisateavet Flow veebikeskkonna kasutamise kohta leiate aadressilt support.polar.com/en/support/flow.