Sa oled siin: Funktsioonid > Strava Live Segments

Strava Live Segments

Strava lõigud on eelnevalt määratletud teelõigud, millel jalgratturid või jooksjad saavad aja peale võistelda. Lõigud on määratletud lehel Strava.com ja neid saab luua iga Strava kasutaja. Oma aegu saate võrrelda oma varasemate saavutustega või teiste Strava kasutajate aegadega, kes on läbinud sama lõigu. Igal lõigul on oma avalik edetabel, milles parima aja saavutanu saab endale mäekuninga või -kuninganna tiitli (KOM/QOM).

Pange tähele, et funktsiooni Strava Live Segments kasutamiseks peate omama Strava Summit Analysis paketti. Kui olete aktiveerinud funktsiooni Strava Live Segments ning eksportinud lõigud oma Flow kontole ja sünkrooninud need oma Vantage V-ga, annab kell teile lemmikuks märgitud Strava lõigule lähenemisest märku.

Lõiku läbides saate oma soorituse kohta reaalajas andmeid, mis näitavad, kas olete oma isiklikust rekordist (PR) ees või taga. Pärast lõigu läbimist arvutatakse ja kuvatakse teie tulemused koheselt kella ekraanil, kuid lõplikke tulemusi peate kontrollima lehelt Strava.com.

Strava ja Polar Flow kontode ühendamine

Oma Strava ja Polar Flow kontod saate ühendada Polar Flow veebikeskkonnas või rakenduses.

Kui kasutate Polar Flow veebikeskkonda, navigeerige asukohta Settings > Partners > Strava > Connect.

või

Kui kasutate Polar Flow rakendust, navigeerige asukohta General Settings > Connect > Strava (ühendamiseks libistage nuppu).

Strava lõikude importimine Polar Flow kontole

  1. Valige oma Strava kontol lõigud, mida soovite importida oma Polar Flow lemmikutesse/Vantage V-sse. Selleks valige lõigu nime kõrval olev tärniikoon.
  2. Seejärel vajutage Polar Flow veebikeskkonna lemmikute lehel nuppu Update Strava Live Segments, et importida tärniga tähistatud Strava lõigud teie Polar Flow kontole.

Sünkroonige Vantage V. Teie esimesed 100 lemmikut, sealhulgas lehelt Strava.com imporditud Strava lõigud, kantakse üle Vantage V-sse.

Vantage V-s saab korraga olla maksimaalselt 100 lemmikut. Kui Flow veebikeskkonnas on rohkem kui 100 lemmikut, kantakse esimesed 100 sünkroonimise ajal Vantage V-sse üle. Teil on võimalik lemmikute järjekorda muuta lohistades neid teise kohta. Paigutage oma lemmikud nii, et need Strava lõigud, mida soovite oma kellaga sünkroonida, oleksid esimese 100 lemmiku hulgas.

Lisateavet Strava lõikude kohta leiate lehelt Strava Support.

Funktsiooni Strava Live Segments kasutamine

Funktsiooni Strava Live Segments kasutamiseks läheb vaja GPS-i. Veenduge, et jooksu- või jalgrattatreeningut alustades oleks GPS sisse lülitatud.

Treeningut alustades kuvatakse Strava treeningvaates teie läheduses asuvad (jalgrattasõidu puhul 50 km raadiuses ja jooksu puhul 10 km raadiuses) kellaga sünkroonitud Strava lõigud. Treeningu ajal sirvige Strava lõike nuppude UP ja DOWN abil.

Lõigule lähenedes (jalgrattasõidu puhul 200 m või lähemal ja jooksu puhul 100 m või lähemal) annab kell teile märku ja algab lõiguni jäänud meetrite mahaloendus. Lõigu tühistamiseks vajutage nuppu BACK.

Lõigu alguspunkti jõudes annab kell teile uuesti märku. Lõigu salvestamine algab automaatselt ja kella ekraanil kuvatakse nii lõigu nimi kui ka teie isiklik rekord.

Ekraanilt näete, kas olete oma isiklikust rekordist ees või taga (või kuvatakse KOM/QOM, kui läbite lõiku esimest korda). Samuti kuvatakse ekraanil teie kiirus/tempo ja järelejäänud distants.

Pärast lõigu läbimist kuvatakse ekraanil teie aeg ja vahe isikliku rekordiga. Kui püstitasite uue isikliku rekordi, kuvatakse ekraanil sümbol PR.