Sa oled siin: Polar Flow > Polar Flow rakendus

Polar Flow rakendus

Polar Flow mobiilirakenduses näete oma treeningute ja aktiivsuse andmete visuaalset tõlgendust. Rakenduses on võimalik ka treeninguid planeerida.

Treeningute andmed

Polar Flow rakendus võimaldab teil hõlpsalt ligi pääseda oma varasematele ja planeeritud treeningutele ning seada uusi treeningueesmärke. Teil on võimalik seada kiireid või etapipõhiseid eesmärke.

Polar Flow rakendus annab teile treeningutest kiire ülevaate ja võimaldab teil treeningute üksikasju koheselt analüüsida. Te saate vaadata oma nädala kokkuvõtteid treeningpäevikus. Lisaks saate sõpradega jagada oma treeningu tipphetki, kasutades selleks Piltide jagamine (image sharing) funktsiooni.

Aktiivsuse andmed

Vaadake oma ööpäevaringse aktiivsuse üksikasju. Saage teada, kui palju on igapäevase eesmärgini jõudmisest puudu ja kuidas seda eesmärki saavutada. Vaadake tehtud samme, läbitud distantsi ja põletatud kaloreid.

Uneandmed

Saage teada, kas igapäevaelu muutused mõjutavad teie und ning leidke õige tasakaal puhkuse, igapäevase aktiivsuse ja treeningute vahel. Polar Flow rakenduse abil saate jälgida oma une kestust ja kvaliteeti.

Selleks et määrata, kui kaua soovid igal öösel magada, saad seada soovitud uneaja. Saad ka oma und hinnata. Uneandmete, soovitud uneaja ja unehinnangu põhjal antakse sulle unekvaliteedi kohta tagasisidet.

Spordiala profiilid

Flow rakenduses saate spordiprofiile hõlpsalt lisada, redigeerida, eemaldada ja ümber korraldada. Flow rakenduses ja kellas saab korraga olla kuni 20 aktiivset spordiprofiili.

Lisateavet leiate lõigust Spordiprofiilid Flow rakenduses ja veebikeskkonnas.

Piltide jagamine

Flow piltide jagamise funktsiooni abil saate populaarsetes sotsiaalmeedia kanalites (Facebook, Instagram) jagada pilte, millel on näha teie treeningu andmeid. Te saate jagada olemasolevat fotot või teha uue ja lisada sellele oma treeningu andmed. Kui kasutasite treeningu ajal GPS-i, saate jagada kuvatõmmist oma treeningu marsruudist.

Flow rakenduse kasutuselevõtmine

Kella seadistamiseks saate kasutada mobiilseadet ja Flow rakendust.

Flow rakenduse kasutuselevõtmiseks laadige see App Store’ist või Google Playst oma mobiilseadmesse. Lisateavet Polar Flow rakenduse kasutamise kohta leiate aadressilt support.polar.com/en/support/Flow_app.

Enne uue mobiilseadme (nutitelefon, tahvelarvuti) kasutuselevõtmist tuleb see kellaga siduda. Üksikasjalikumat teavet leiate peatükist Sidumine.

Teie kell sünkroonib treeningu andmed automaatselt Flow rakendusega pärast iga treeningut. Kui teie telefonil on Interneti-ühendus, sünkroonitakse aktiivsuse ja treeningute andmed automaatselt ka Flow veebikeskkonnaga. Flow rakenduse kasutamine on lihtsaim viis treeningu andmete sünkroonimiseks veebikeskkonnaga. Teavet sünkroonimise kohta leiate peatükist Sünkroonimine.

 

Lisateavet ja juhiseid Flow rakenduse funktsioonide kohta leiate Polar Flow rakenduse tootetoe lehelt.