Sa oled siin: Alustamine > Kella seadistamine

Kella seadistamine

Kella aktiveerimiseks ja laadimiseks ühendage see võrgutoitega USB-liidese või USB-laadijaga, kasutades kaasasolevat kaablit. Kaabel klõpsatab magnetiga oma kohale, kuid jälgige, et sellel olev eend oleks kella tagaküljel asuva süvendiga (märgitud punasega) täpselt kohakuti. Pange tähele, et laadimissümboli ekraanile ilmumiseks võib kuluda veidi aega. Soovitame teil enne kella kasutuselevõtmist akut laadida. Üksikasjalikumat teavet aku laadimise kohta leiate peatükist Aku. Kella saate aktiveerida ka nii, et vajutate nelja sekundi jooksul nuppu OK.

VÕI

 

Kella seadistamiseks valige keel ja eelistatud seadistusmeetod. Kella seadistamiseks on kolm võimalust: Võimaluste sirvimiseks kasutage nuppe UP/DOWN ja valiku kinnitamiseks vajutage nuppu OK.

A. Telefonist: Telefonist seadistamine on mugav, kui teil puudub juurdepääs USB-liidesega arvutile. Samas võib see kauem aega võtta. See meetod eeldab Interneti-ühendust.

B. Arvutist: Arvutist seadistamine on kiirem ja võimaldab samal ajal kella laadida, kuid teil peab olema juurdepääs arvutile. See meetod eeldab Interneti-ühendust.

Soovitame kasutada varianti A või B. Te saate korraga sisestada kõik täpsete treeninguandmete saamiseks vajalikud füüsilised näitajad. Lisaks saate valida keele ja hankida uusima püsivara.

C. Kellast: Kui teil ei ole käepärast ühilduvat mobiilseadet ega Interneti-ühendusega arvutit, saate seadistamist alustada kellast. Kellast seadistamise korral ei ole teie kell veel Polar Flowga ühendatud. Püsivara värskendused on saadaval üksnes Polar Flow kaudu. Selleks, et oma uut kella ja Polari unikaalseid funktsioone täiel määral nautida, määrake sätted hiljem Polar Flow veebikeskkonnas või mobiilirakenduses, järgides variandi A või B juhiseid.

Variant A: Mobiilseadme ja Polar Flow rakendusega seadistamine

Pange tähele, et sidumine tuleb teostada Flow rakenduses, MITTE mobiilseadme Bluetoothi sätete kaudu.

 1. Veenduge, et mobiilseade on Internetiga ühendatud ning lülitage Bluetooth sisse.
 2. Laadige App Store’ist või Google Playst alla Polar Flow rakendus.
 3. Avage Flow rakendus oma mobiilseadmes.
 4. Flow rakendus tuvastab teie kella ja palub teil selle rakendusega siduda. Puudutage nuppu Start.
 5. Kui telefoni ekraanile ilmub kinnitusteade Bluetooth Pairing Request, kontrollige, kas teie mobiilseadme ekraanil kuvatav kood vastab teie kella ekraanil kuvatavale koodile.
 6. Nõustuge mobiilseadme ekraanil kuvatava Bluetoothi sidumistaotlusega.
 7. Kinnitage kella ekraanil PIN-kood, vajutades nuppu OK.
 8. Kui sidumine on lõppenud, kuvatakse ekraanil tekst Pairing done.
 9. Logige sisse oma Polari kontoga või looge uus konto. Ekraanil kuvatakse juhised kasutajaks registreerumiseks ja seadistamiseks.

Kui olete seadistamise lõpetanud, puudutage käsklust Save and sync ning sätted sünkroonitakse kellaga.

Kui teil palutakse püsivara värskendada, ühendage kell vooluvõrku, et tagada tõrgeteta protsess. Seejärel nõustuge värskendamisega.

Variant B: Arvutist seadistamine

 1. Minge aadressile flow.polar.com/start ning laadige alla ja installige Polar FlowSynci andmeedastustarkvara oma arvutisse.
 2. Logige sisse oma Polari kontoga või looge uus konto. Ühendage kell arvuti USB-liidesesse, kasutades selleks kaasasolevat kaablit. Ekraanil kuvatakse juhised kasutajaks registreerumiseks ja seadistamiseks.

Variant C: Kellast seadistamine

Sätete määramiseks kasutage nuppe UP/DOWN ja valikute kinnitamiseks vajutage nuppu OK. Kui soovite mingil hetkel tagasi minna ja sätteid muuta, vajutage nuppu BACK, kuni jõuate sätteni, mida soovite muuta.

Kellast seadistamise korral ei ole teie kell veel Polar Flowga ühendatud. Püsivara värskendused on saadaval üksnes Polar Flow kaudu. Selleks, et oma uut kella ja Polari unikaalseid funktsioone täiel määral nautida, määrake sätted hiljem Polar Flow veebikeskkonnas või mobiilirakenduses, järgides variandi A või B juhiseid.