Sa oled siin: Funktsioonid > Mobiiltelefoniteatised

Mobiiltelefoniteatised

Mobiiltelefoniteavituste funktsiooni abil annab kell teile mobiiltelefoni saabuvatest kõnedest, sõnumitest ja rakenduste teavitustest märku. Kella ekraanil kuvatakse samad teavitused, mis teie telefoni ekraanilgi. Mobiiltelefoniteavituste funktsioon on saadaval iOS-i ja Androidi telefonidele.

Funktsiooni kasutamiseks peab Flow rakendus olema telefonis käivitatud ja telefon peab olema kellaga seotud. Vajalikud juhised leiate peatükist Mobiiltelefoni sidumine kellaga.

Mobiiltelefoniteavituste sisselülitamine

Mobiiltelefoniteavituste sisselülitamiseks valige Settings > General settings > Phone notifications. Valige Off (väljas) või On, when not training (sees, kui ei treeni). Pange tähele, et treeningute ajal ei saabu ühtegi teavitust.

Avage Flow rakenduses menüü Devices, valige oma seade ja veenduge, et funktsioon Smart notifications/Phone notifications on sisse lülitatud (On).

Pärast teavituste sisselülitamist sünkroonige kell Flow rakendusega.

Võtke arvesse, et kui mobiiltelefoniteavituste funktsioon on sisse lülitatud, tühjenevad kella ja telefoni akud kiiremini, kuna Bluetooth on pidevas kasutuses.

Olek „mitte segada“

Kui soovite teatava ajavahemiku jooksul teavitused ja kõnemärguanded keelata, lülitage sisse olek „mitte segada“. Kui olek „mitte segada“ on sisse lülitatud, ei saabu määratud ajavahemiku jooksul ühtegi teavitust ega kõnemärguannet.

Valige Off (väljas), On (sees) või On (22.00 - 7.00) (sees ajavahemikul 22:00–7:00) ja määrake ajavahemik, mil olek „mitte segada“ on sisse lülitatud. Määrake oleku algusaeg (Starts at) ja lõpuaeg (Ends at).

Teavituste vaatamine

Teavituse saabudes kell väriseb ja ekraani allosas kuvatakse punane täpp. Teavituse vaatamiseks libistage sõrmega alt üles või keerake rannet kohe pärast kella värisemist.

Kui teile saabub kõne, hakkab kell värisema ja kuvab ekraanile helistaja nime. Kõnele saab vastata või sellest keelduda ka otse kellast.