Sa oled siin: Funktsioonid > Spordiala profiilid

Spordiala profiilid

Spordiprofiilid on kellas olevad spordialad, mille hulgast saate valida endale meelepärase. Vaikimisi on kasutusel neli spordiprofiili, kuid Polar Flow rakenduses või veebikeskkonnas saate kasutusele võtta uusi spordiprofiile, sünkroonida need kellaga ning sel moel luua loend kõigi oma lemmikspordialadega.

Samuti saate iga spordiprofiili jaoks määrata erisätted. Näiteks on teil võimalik luua iga spordiala jaoks kohandatud treeningvaade ja valida, milliseid andmeid soovite treeningu ajal näha: ainult südame löögisagedust või ainult kiirust ja läbitud distantsi – mis iganes teie treeningvajadusi kõige paremini rahuldab.

Korraga saab kellas olla maksimaalselt 20 spordiprofiili. Polar Flow mobiilirakenduses ja veebikeskkonnas on spordiprofiilide arv piiramatu.

Lisateavet leiate peatükist Spordiprofiilid Flow rakenduses ja veebikeskkonnas.

Spordiprofiilide kasutamine võimaldab teil olla oma treeningutega kursis ja jälgida oma edusamme erinevate spordialade puhul. Oma treeningute ajalugu ja edusamme näete Flow veebikeskkonnas.

Pange tähele, et mitmete sisespordi-, rühmaspordi- ja meeskonnaspordialade puhul on säte HR visible to other devices vaikimisi lubatud. See tähendab, et teie südame löögisagedus on teistele Bluetooth Smarti raadiosidetehnoloogiat kasutavatele seadmetele, sh jõusaalivarustusele, nähtav. Seda, milliste spordialade puhul on Bluetooth-edastus vaikimisi lubatud, saate kontrollida Polari sporfiprofiilie loendist. Bluetooth-edastuse saate lubada või keelata spordiprofiilide sätetes.