Sa oled siin: Funktsioonid > Smart Coaching > Treeningu kasu

Treeningu kasu

Pärast igat treeningut saate oma soorituse kohta tekstilist tagasisidet, mis aitab teil paremini mõista oma treeningute efektiivsust. Tagasidet näete Flow rakenduses ja veebikeskkonnas. Tagasiside saamiseks peab treening südame löögisageduse tsoonis kestma vähemalt 10 minutit.

Tagasiside põhineb südame löögisageduse tsoonidel. See võtab arvesse igas tsoonis veedetud aega ja kulutatud kalorite hulka.

Erinevate treeningute eeliseid on kirjeldatud alljärgnevas tabelis.

Tagasiside Kasu
Maximum training+ Oli see vast treening! Te parandasite oma jooksukiirust ja lihaste närvisüsteemi, mis omakorda parandab teie jõudlust. Treening suurendas ka teie vastupanu väsimusele.
Maximum training Oli see vast treening! Te parandasite oma jooksukiirust ja lihaste närvisüsteemi, mis omakorda parandab teie jõudlust.
Maximum & Tempo training Oli see vast treening! Te parandasite oma kiirust ja jõudlust. See treening suurendas oluliselt ka teie aeroobset võimekust ja suutlikkust treenida kõrge intensiivsusega kauem.
Tempo & Maximum training Oli see vast treening! Te parandasite oluliselt oma aeroobset võimekust ja suutlikkust treenida kõrge intensiivsusega kauem. See treening parandas ka teie kiirust ja jõudlust.
Tempo training+ Suurepärane tempo pika treeningu jooksul! See treening suurendas teie aeroobset võimekust, kiirust ja suutlikkust treenida kõrge intensiivsusega kauem. Treening suurendas ka teie vastupanu väsimusele.
Tempo training Suurepärane tempo! See treening suurendas teie aeroobset võimekust, kiirust ja suutlikkust treenida kõrge intensiivsusega kauem.
Tempo & Steady state training Hea tempo! Te parandasite oma suutlikkust treenida kõrge intensiivsusega kauem. See treening arendas ka teie aeroobset võimekust ja lihaste vastupidavust.
Steady state & Tempo training Hea tempo! Te parandasite oma aeroobset võimekust ja lihaste vastupidavust. See treening suurendas ka teie suutlikkust treenida kõrge intensiivsusega kauem.
Steady state training+ Suurepärane! See kauakestev treening parandas teie lihaste vastupidavust ja aeroobset võimekust. Treening suurendas ka teie vastupanu väsimusele.
Steady state training Suurepärane! Te parandasite oma lihaste vastupidavust ja aeroobset võimekust.
Steady state & Basic training, long Suurepärane! See kauakestev treening parandas teie lihaste vastupidavust ja aeroobset võimekust. See treening parandas ka teie üldist vastupidavust ja organismi võimet põletada treeningu ajal rasva.
Steady state & Basic training Suurepärane! Te parandasite oma lihaste vastupidavust ja aeroobset võimekust. See treening parandas ka teie üldist vastupidavust ja organismi võimet põletada treeningu ajal rasva.
Basic & Steady state training, long Tubli! See treening parandas teie üldist vastupidavust ja organismi võimet põletada treeningu ajal rasva. See suurendas ka teie lihaste vastupidavust ja aeroobset võimekust.
Basic & Steady state training Tubli! Te parandasite oma üldist vastupidavust ja organismi võimet põletada treeningu ajal rasva. See treening suurendas ka teie lihaste vastupidavust ja aeroobset võimekust.
Basic training, long Tubli! See pikk ja madala intensiivsusega treening parandas teie üldist vastupidavust ja organismi võimet põletada treeningu ajal rasva.
Basic training Hästi tehtud! See madala intensiivsusega treening parandas teie üldist vastupidavust ja organismi võimet põletada treeningu ajal rasva.
Recovery training Väga hea treening taastumiseks. Kerge treening võimaldab organismil treeningutega kohaneda.