Sa oled siin: Alustamine > Kiirsätete menüü

Kiirsätete menüü

Kiirsätete menüü avamiseks libistage kellaaja vaates sõrmega ekraani ülaosast alla. Menüü sirvimiseks libistage sõrmega paremale või vasakule ja oleku „mitte segada“ või lennurežiimi valimiseks puudutage vastavat valikut.

  • Määrake alarmi kordus: Off (väljas), Once (üks kord), Monday to Friday (esmaspäevast reedeni) või Every day (iga päev). Kui valisite Once, Monday to Friday või Every day, määrake ka kellaaeg.

Kui alarm on sisse lülitatud, kuvatakse kellaaja vaates ekraanil kellaikoon.

  • Do not disturb (Olek „mitte segada“): Oleku „mitte segada“ sisselülitamiseks puudutage oleku „mitte segada" ikooni. Oleku „mitte segada“ välja lülitamiseks puudutage ikooni uuesti. Kui olek „mitte segada“ on sisse lülitatud, ei saabu ühtegi teavitust ega kõnemärguannet. Samuti on keelatud taustavalgustuse aktiveerimise liigutus.
  • Flight mode (Lennurežiim): Lennurežiimi sisselülitamiseks puudutage lennurežiimi ikooni. Lennurežiimi väljalülitamiseks puudutage ikooni uuesti. Lennurežiimi sisselülitamisel katkestatakse kogu traadita ühendus. Te saate kella kasutada, kuid te ei saa sünkroonida andmeid Polar Flow mobiilirakendusega ega kasutada juhtmeta lisaseadmeid.

Aku oleku ikoon näitab aku laetuse taset.