Sa oled siin: Alustamine > Tutvustus

Polar Vantage V kasutusjuhend

Käesolev kasutusjuhend aitab teil teie uue kellaga lähemalt tutvuda. Õpetusvideod ja korduma kippuvad küsimused leiate aadressilt support.polar.com/en/vantage-v.

Tutvustus

Õnnitleme teid uue Polar Vantage V ostu puhul!

Polar Vantage V on esmaklassiline GPS-iga spordikell, mis on loodud multisporti ja triatloni harrastavatele sportlastele ning on varustatud Polar Precision Prime™-i anduri sünteestehnoloogiga, mis tagab ka kõige nõudlikumates tingimustes täpse randmepõhise südame löögisageduse mõõtmise. Kellal on arvukalt funktsioone, mis aitavad teil purustada rekordeid ja saavutada oma eesmärke. Selleks, et treenida täpselt paraja koormusega ja saavutada parimaid tulemusi, kasutage funktsiooni Training Load Pro , mis annab tervikliku ülevaate sellest, kuidas treeningud teie keha erinevaid süsteeme koormavad ja kuidas see mõjutab teie tulemusi. Ainulaadne taastumise jälgimise funktsioon Recovery Pro aitab vältida ületreenimist ja vigastusi. See mõõdab, kui hästi teie keha on taastunud ning annab teile taastumise kohta tagasisidet ja nõuandeid.

Polar Vantage V on esimene spordikell, mis mõõdab jooksuvõimsust randmelt. Jooksuvõimsuse näitaja on heaks täienduseks pulsi jälgimisele – see aitab sul silmas pidada jooksu välist koormust. Jälgige oma jooksutulemuste arengut täiustatud jooksufunktsioonide Running Index (jooksuindeks) ja Running Programs (jooksuprogrammid) abil. Valige rohkem kui 130 spordiala hulgast oma lemmikud ja kohandage nende sätteid vastavalt oma soovile.

Südame löögisageduse pideva jälgimise funktsioon mõõdab teie südame löögisagedust ööpäevaringselt. Koos ööpäevaringse aktiivsuse jälgimise funktsiooniga annab see teie igapäevasest aktiivsusest täieliku ülevaate.

Taastumise jälgimiseks saate kasutada nii Recovery Pro kui Nightly Recharge’i funktsiooni, sõltuvalt sellest, kumb teie eesmärkide saavutamiseks kõige paremini sobib. Ainulaadne taastumise jälgimise funktsioon Recovery Pro aitab vältida ületreenimist ja vigastusi. See mõõdab, kui hästi teie keha on taastunud ning annab teile taastumise kohta tagasisidet ja nõuandeid. Nightly Recharge™ on öine taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi taastud oma päevastest tegevustest. Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib teie unefaase (kerge, sügav ja REM-uni) ning annab teile tagasisidet ja numbrilise uneskoori. Juhendatud hingamisharjutus Serene™ aitab lõdvestuda ja leevendada stressi.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskendage püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad teie kella funktsionaalsust uute funktsioonide ja täiustuste abil.

Võtke Polar Vantage V-st maksimum

Saage osa Polari ökosüsteemist ja võtke oma kellast maksimum.

Polar Flow rakendus

Laadige Polar Flow rakendus alla App Store®-ist või Google PlayTM-ist. Pärast treeningut sünkroonige kell Flow rakendusega. Nii saate oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet ning saate oma saavutusi jagada ka oma sõpradega. Flow rakenduses näete ka seda, kui hästi te öösel magasite ja aktiivne olete päeva jooksul olnud.

Polar Flow veebiteenus

Sünkroonige treeningute andmed Polar Flow veebikeskkonnaga, kasutades Flow rakendust või arvutis olevat FlowSynci tarkvara. Veebikeskkonnas saate planeerida treeninguid, jälgida oma edusamme ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jagage sõpradega oma saavutusi, leidke uusi treeningukaaslasi ja saage treeningurühmadest indu juurde.

Kõik selle leiate aadressilt flow.polar.com.