Sa oled siin: Funktsioonid > GPS

GPS

Teie kellal on sisseehitatud GPS, mis tagab erinevate välispordialade jaoks täpsed kiiruse, distantsi ja kõrguse andmed ning võimaldab teil pärast treeningut Flow rakenduses ja veebikeskkonnas näha oma teekonda kaardil.

Kell kasutab satelliitide asukoha kiireks fikseerimiseks abistatava GPS-i (A-GPS) tehnoloogiat. A-GPS-i andmed võimaldavad kindlaks teha satelliitide prognoositavad asukohad. Tänu sellele oskab kell satelliite otsida ning saab isegi keerulistes tingimustes signaali kätte kõigest mõne sekundiga.

A-GPS-i andmeid värskendatakse kord päevas. Uusim A-GPS-i andmefail laaditakse alla, kui sünkroonite kella FlowSynci tarkvara või Flow rakenduse abil Flow veebikeskkonnaga. A-GPS-i andmed laaditakse Flow rakenduse kaudu automaatselt kord päevas kella, kui teie telefon on Bluetoothi ​​levialas ja Flow rakendus töötab vähemalt taustal.

A-GPS-i aegumiskuupäev

A-GPS-i andmefail kehtib kuni 13 päeva. Esimese kolme päeva jooksul on positsioneerimistäpsus suhteliselt kõrge. Pärast kolme päeva möödumist hakkab see järk-järgult vähenema. Regulaarsed värskendused aitavad tagada täpse positsioneerimise.

A-GPS-i andmefaili aegumiskuupäeva saate kontrollida oma kellast. Selleks minge Settings > General settings > About your watch > A-GPS exp. date. Kui andmefail on aegunud, sünkroonige kell FlowSynci tarkvara või Flow rakenduse abil Flow veebikeskkonnaga.

Kui A-GPS-i andmefail on aegunud, võib asukoha kindlaksmääramine kauem aega võtta.

GPS-i funktsioonid

Teie kellas on olemas järgmised GPS-i funktsioonid:

  • Distants Täpsed distantsi andmed treeningu ajal ja pärast treeningut.
  • Kiirus/tempo Täpsed kiiruse/tempo andmed treeningu ajal ja pärast treeningut.
  • Running Index Jooksuindeks põhineb jooksmise ajal mõõdetud südame löögisageduse ja kiiruse andmetel. See annab teavet teie sooritusvõime, aeroobse võimekuse ja jooksu ökonoomsuse kohta.

GPS-i parimaks toimimiseks kandke kella randmel nii, et selle ekraan oleks suunatud ülespoole. GPS-i antenni asukoha tõttu ei ole soovitatav kanda kella nii, et selle ekraan on suunatud allapoole. Kui kell on kinnitatud jalgratta juhtraua külge, veenduge, et kella ekraan on suunatud ülespoole.