You are here: Alustamine > Kellakuvad

Kellakuvad

Polar Ignite’i kellakuvad näitavad palju enamat kui lihtsalt kellaaega. Te näete kella ekraanil õigeaegset ja asjakohast teavet, sealhulgas oma aktiivsuse olekut, südame löögisagedust, viimaste treeningute andmeid, öise taastumise olekut ning FitSparki vajaduspõhiseid treeningusoovitusi. Kellakuvade sirvimiseks libistage sõrmega paremale või vasakule. Üksikasjalikuma vaate avamiseks puudutage ekraani.

Menüüs Watch settings saate valida analoog- ja digitaalkuva vahel.

Kellaaeg

Tavaline kellakuva koos kellaaja ja kuupäevaga.

Aktiivsus

Kellakuva ümbritsev aktiivsusriba ning kellaaja ja kuupäeva all olev protsentarv näitavad, kui lähedal te oma igapäevase aktiivsuseesmärgi saavutamisele olete.

Avades üksikasjalikuma vaate, näete lisaks järgmisi andmeid:

  • Seni tehtud sammud. Kehaliigutuste hulk ja tüüp registreeritakse ja muudetakse hinnanguliseks sammude arvuks.
  • Aktiivne aeg (active time) näitab ära teie tervisele kasulike kehaliigutuste kumulatiivse aja.
  • Treeningu käigus põletatud kalorid, aktiivsus ja põhiainevahetuse määr (minimaalne metaboolne aktiivsus, mida inimene elus püsimiseks vajab).

Lisateavet leiate peatükist Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine.

Südame löögisagedus

Te saate kiirelt kontrollida oma südame löögisagedust ilma treeningut alustamata. Selleks pingutage kellarihma, valige see kellakuva ja puudutage ekraani.

Kui kasutate südame löögisageduse pideva jälgimise funktsiooni, on teil võimalik näha oma päeva suurimat ja väikseimat südame löögisagedust ning ka seda, milline oli väikseim südame löögisagedus eelmisel ööl. Südame löögisageduse pideva jälgimise funktsiooni on võimalik lülitada sisse, välja või öörežiimile valides Settings > General settings > Continuous HR tracking.

Lisateavet leiate lõigust Südame löögisageduse pidev jälgimine.

Viimased treeningud

Vaadake, kui palju aega on viimasest treeningust möödunud ja millise spordialaga oli tegu.

Avades üksikasjalikuma vaate, näete lisaks viimase 14 päeva treeningute kokkuvõtteid. Libistage sõrmega üles või alla ja valige treening, mille kokkuvõtet soovite vaadata. Kokkuvõtte avamiseks puudutage ekraani. Lisateavet leiate lõigust Treeningu kokkuvõte.

Nightly Recharge’i kellakuva

Hommikul ärgates saate vaadata oma Nightly Recharge’i ehk öise taastumise olekut. Nightly Recharge’i olek näitab, kui hästi teie keha öösel taastus. Nightly Recharge'i olek põhineb kahel komponendil: kuidas magasite (sleep charge) ja kui hästi rahunes teie autonoomne närvisüsteem (ANS) une varastel tundidel (ANS charge). Üksikasjalikuma teabe nägemiseks puudutage valikut „ANS charge details“ või „Sleep charge details“.

Lisateavet leiate lõikudest Öise taastumise jälgimise funktsioon Nightly Recharge™ ja Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™.

FitSparki kellakuva

Teie kell pakub teie jaoks kõige sobivamaid treeningueesmärke, mis põhinevad teie treeninguajalool, füüsilise võimekuse tasemel ja taastumise olekul. Kõigi soovitatud treeningueesmärkide nägemiseks puudutage kellakuva. Üksikasjalikuma teabe nägemiseks puudutage ühte soovitatud treeningueesmärkidest.

Lisateavet leiate lõigust Igapäevane treeningujuhis FitSpark™.

Pange tähele, et kellakuvasid ja nende sisu ei saa redigeerida.