You are here: Funktsioonid > Ignite User Manual | Ühilduvad andurid

Ühilduvad andurid

Selleks, et oma treeningutest meeldivam elamus ja parem arusaam saada, kasutage ühilduvaid Bluetooth®-i tehnoloogial põhinevaid andureid.

Vaadake kõiki ühilduvaid Polari andureid ja lisaseadmeid

Enne uue anduri kasutuselevõtmist tuleb see kellaga siduda. Sidumine võtab aega vaid paar sekundit ning see on vajalik selleks, et teie kell registreeriks vaid teie anduritelt tulevaid signaale ja võimaldaks häirevaba treeningut grupis. Enne spordiüritusest osavõtmist viige sidumise kindlasti läbi kodus, et vältida andmeedastusest tingitud häireid. Juhised leiate peatükist Andurite sidumine kellaga.

Polar H10 südame löögisageduse andur

Polar H10 südame löögisageduse andur koos rindkerevööga mõõdab südame löögisagedust maksimaalse täpsusega.

Polar Precision Prime on kõige täpsem olemasolev südame löögisageduse optilise mõõtmise tehnoloogia ja seda on võimalik kasutada peaaegu kõikjal. Sellegipoolest soovitame spordialade puhul, kus on raskem hoida andurit liikumatult randme vastas või kus anduri läheduses olevates lihastes või kõõlustes esineb survet või liikumist, kasutada Polar H10 südame löögisageduse andurit, et tagada täpsemad mõõtmistulemused. Polar H10 südame löögisageduse andur reageerib kiiremini kiiresti suurenevale või vähenevale südame löögisagedusele ning on seega ideaalne kiirjooksudest koosneva intervalltreeningu puhul.

Polar H10 südame löögisageduse anduril on sisemälu, mis võimaldab salvestada ühe treeningu andmed ilma sellega ühendatud lähedal asuva treeningseadme või mobiilirakenduseta. Lihtsalt siduge H10 südame löögisageduse andur treeningrakendusega Polar Beat ja alustage sellega oma treeningut. Nii saate Polar H10 südame löögisageduse anduriga salvestada näiteks oma ujumistreeningu südame löögisageduse. Lisateavet leiate toelehtedelt Polar Beat ja Polar H10 südame löögisageduse andur.

Kui kasutate Polar H10 südame löögisageduse andurit jalgrattatreeningutel, saate kella kinnitada jalgratta juhtraua külge ning jälgida sõitmise ajal mugavalt treeningu andmeid.