You are here: Funktsioonid > Spordiala profiilid

Spordiprofiilid

Spordiprofiilid on kellas olevad spordialad, mille hulgast saate valida endale meelepärase. Vaikimisi on kasutusel neli spordiprofiili, kuid Polar Flow rakenduses või veebikeskkonnas saate lisada uusi spordiprofiile, sünkroonida need kellaga ning sel moel luua omale lemmikspordialade nimekiri.

Samuti saate iga spordiprofiili jaoks määrata erisätted. Näiteks on teil võimalik luua iga spordiala jaoks kohandatud treeningvaade ja valida, milliseid andmeid soovite treeningu ajal näha: ainult südame löögisagedust või ainult kiirust ja läbitud distantsi – mis iganes teie treeningvajadusi kõige paremini rahuldab.

Korraga saab kellas olla maksimaalselt 20 spordiprofiili. Polar Flow mobiilirakenduses ja veebikeskkonnas on spordiprofiilide arv piiramatu.

Lisateavet leiate lõigust Spordiprofiilid Flow rakenduses ja veebikeskkonnas.

Spordiprofiilide kasutamine võimaldab teil olla oma treeningutega kursis ja jälgida oma edusamme erinevate spordialade puhul. Oma treeningute ajalugu ja edusamme näete Flow veebikeskkonnas.

Polar Ignite toetab Polar Clubi treeningurakendust, mis tähendab, et saate seda kasutada ka spordiklubi rühmatreeningutes. Valige treeningu jaoks mõni siseala spordiprofiil ja veenduge, et funktsioon „Heart rate visible to other devices“ (südame löögisagedus nähtav teistele seadmetele) oleks spordiprofiilide sätetes sisse lülitatud.