You are here: Alustamine > Kella seadistamine

Kella seadistamine

Kella aktiveerimiseks ja laadimiseks ühendage see võrgutoitega USB-liidese või USB-laadijaga, kasutades kaasasolevat kaablit. Kaabel klõpsatab magnetiga oma kohale, kuid jälgige, et sellel olev eend oleks kella tagaküljel asuva süvendiga (märgitud punasega) täpselt kohakuti. Laadimissümboli ekraanile ilmumiseks võib kuluda veidi aega. Soovitame teil akut laadida enne kella kasutuselevõtmist. Üksikasjalikumat teavet aku laadimise kohta leiate lõigust Aku.

Kella seadistamiseks valige keel ja eelistatud seadistusmeetod. Kella seadistamiseks on kolm võimalust: Sirvige valikuid libistades sõrmega üles või alla. Valiku kinnitamiseks puudutage ekraani.

A. Telefonist: Telefonist seadistamine on mugav, kui teil puudub juurdepääs USB-liidesega arvutile. Samas võib see kauem aega võtta. See meetod eeldab Interneti-ühendust.

B. Arvutist: Arvutist seadistamine on kiirem variant ja samal ajal saate ka kella laadida. See meetod eeldab Interneti-ühendust.

Soovitame kasutada varianti A või B. Te saate korraga sisestada kõik täpsete treeningtulemuste saamiseks vajalikud füüsilised andmed. Lisaks saate valida keele ja hankida uusima püsivara.

C. Kellast: Kui teil ei ole käepärast ühilduvat mobiilseadet ega Interneti-ühendusega arvutit, saate seadistamist alustada kellast.Kellast seadistamise korral ei ole teie kell veel Polar Flowga ühendatud. Uusimate püsivaravärskenduste hankimiseks on oluline, et määraksite sätted hiljem varianti A või B kasutades. Lisaks saate Flow rakenduses ja veebikeskkonnas oma treeninguid, aktiivsust ja und üksikasjalikumalt analüüsida.

Variant A: Telefoni ja Polar Flow rakendusega seadistamine

Pange tähele, et sidumine tuleb teostada Flow rakenduses, MITTE mobiiltelefoni Bluetoothi sätete kaudu.

 1. Seadistamise ajal hoidke kella ja telefoni lähestikku.
 2. Veenduge, et teie telefon on Internetiga ühendatud ning lülitage Bluetooth sisse.
 3. Laadige App Store’ist või Google Playst alla Polar Flow rakendus.
 4. Avage Flow rakendus oma telefonis.
 5. Flow rakendus tuvastab teie kella ja palub teil selle rakendusega siduda. Puudutage Flow rakenduses nuppu Start.
 6. Kui telefoni ekraanile ilmub kinnitusteade Bluetooth Pairing Request, kontrollige, kas teie telefoni ekraanil kuvatav kood vastab teie kella ekraanil kuvatavale koodile.
 7. Nõustuge telefoni ekraanil kuvatava sidumistaotlusega.
 8. Kinnitage kella ekraanil PIN-kood.
 9. Kui sidumine on lõppenud, kuvatakse ekraanil tekst Pairing done.
 10. Logige sisse oma Polari kontoga või looge uus konto. Ekraanil kuvatakse juhised kasutajaks registreerumiseks ja seadistamiseks.

Kui olete seadistamise lõpetanud, puudutage käsklust Save and sync ning sätted sünkroonitakse kellaga.

Kui teil palutakse püsivara värskendada, ühendage kell vooluvõrku, et tagada tõrgeteta protsess. Seejärel nõustuge värskendamisega.

Variant B: Arvutist seadistamine

 1. Minge aadressile flow.polar.com/start ning laadige alla ja installige Polar FlowSynci andmeedastustarkvara oma arvutisse.
 2. Logige sisse oma Polari kontoga või looge uus konto. Ühendage kell arvuti USB-liidesesse, kasutades selleks kaasasolevat kaablit. Ekraanil kuvatakse juhised kasutajaks registreerumiseks ja seadistamiseks.

Variant C: Kellast seadistamine

Sätete määramiseks libistage sõrmega ekraanil. Valiku kinnitamiseks puudutage ekraani. Kui soovite mingil hetkel tagasi minna ja sätteid muuta, vajutage nuppu BACK, kuni jõuate sätteni, mida soovite muuta.

Kellast seadistamise korral ei ole teie kell veel Polar Flowga ühendatud. Püsivara värskendused on saadaval üksnes Polar Flow kaudu. Selleks, et oma uut kella ja Polari unikaalseid funktsioone täiel määral nautida, määrake sätted hiljem Polar Flow veebikeskkonnas või mobiilirakenduses, järgides variandi A või B juhiseid.