You are here: Alustamine > Püsivara värskendamine

Püsivara värskendamine

Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskendage püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendatakse selleks, et parandada teie kella funktsionaalsust.

Püsivara värskendamisel ei lähe olemasolevad andmed kaotsi. Enne püsivara värskendamist sünkroonitakse andmed kellast Flow veebikeskkonda.

Mobiiltelefoni või tahvelarvutiga

Kui kasutate treeningu ja aktiivsuse andmete sünkroonimiseks Polar Flow mobiilirakendust, saate püsivara värskendada mobiiltelefoniga. Kui värskendus on saadaval, annab rakendus sellest märku koos vastavate juhistega. Enne värskendamise alustamist soovitame ühendada kella vooluvõrku, et tagada tõrgeteta protsess.

Sõltuvalt ühendusest võib püsivara juhtmevaba värskendamine võtta aega kuni 20 minutit.

Arvutiga

Kui uus püsivara versioon on saadaval, annab FlowSync teile sellest märku, kui olete kella arvutiga ühendanud. Püsivara värskendused laaditakse alla FlowSynci kaudu.

Püsivara värskendamiseks:

  1. Ühendage kell arvutiga, kasutades selleks kaasasolevat kaablit. Veenduge, et kaabel klõpsatab oma kohale. Jälgige, et sellel olev eend oleks kella tagaküljel asuva süvendiga (märgitud punasega) kohakuti.

  2. FlowSync alustab andmete sünkroonimist.
  3. Pärast sünkroonimist palutakse teil püsivara värskendada.
  4. Valige Yes. Uus püsivara installitakse (selleks võib kuluda kuni 10 minutit) ja kell taaskäivitub. Enne kella arvuti küljest lahti ühendamist oodake, kuni värskendamine on lõpule viidud.