You are here: Funktsioonid > Nutikas treenimine > Pidev südame löögisageduse jälgimine

Südame löögisageduse pidev jälgimine

Südame löögisageduse pideva jälgimise funktsioon mõõdab teie südame löögisagedust ööpäevaringselt. See võimaldab täpsemat päevase kalorikulu ja üldise aktiivsuse mõõtmist, sest nüüd on võimalik jälgida ka väga väikseid randmeliigutusi nõudvaid füüsilisi tegevusi, nagu näiteks jalgrattasõitu.

Südame löögisageduse pidev jälgimine aktiveerub iga paari minuti tagant või vastavalt teie randmeliigutustele.

Esimesel juhul toimub südame löögisageduse mõõtmine iga paari minuti tagant. Kui süda hakkab kiiremini lööma, mõõdab seade südame löögisagedust ja salvestab selle automaatselt. Südame löögisageduse pidev mõõtmine aktiveerub ka vastavalt teie randmeliigutustele, näiteks siis, kui kõnnite vähemalt ühe minuti jooksul piisavalt kiires tempos.

Südame löögisageduse pidev jälgimine peatub automaatselt, kui teie aktiivsus langeb piisavalt madalale. Kui te pole teatud aja jooksul liikunud, hakkab seade automaatselt südame löögisagedust mõõtma, et tuvastada päeva kõige väiksem südamelöökide sagedus.

Südame löögisageduse pideva jälgimise funktsiooni kasutamine

Südame löögisageduse pideva jälgimise funktsiooni on võimalik lülitada sisse, välja või öörežiimile valides Settings > General settings > Continuous HR tracking.

Polar Ignite’is on funktsioon vaikimisi sisse lülitatud. Öörežiimi kasutamine pikendab aku tööiga.

Südame löögisageduse kuvale navigeerimiseks libistage kellaaja vaates sõrmega parmeale või vasakule. Üksikasjaliku vaate avamiseks puudutage ekraani.

Teil on võimalik näha oma päeva suurimat ja väikseimat südame löögisagedust ning ka seda, milline oli väikseim südame löögisagedus eelmisel ööl.

Polar Flow veebikeskkonnas ja mobiilirakenduses kuvatakse vastavad andmed üksikasjalikumalt ja pikema perioodi jooksul.

Lisateavet südame löögisageduse pideva jälgimise funktsiooni kohta leiate sellest põhjalikust juhendist.