You are here: Funktsioonid > GPS

GPS

Teie kellal on sisseehitatud GPS, mis tagab erinevate välispordialade jaoks täpsed kiiruse, distantsi ja kõrguse andmed ning võimaldab teil pärast treeningut Flow rakenduses ja veebikeskkonnas näha oma teekonda kaardil.

Kell kasutab satelliitide asukoha kiireks kindlaksmääramiseks abistatava GPS-i (A-GPS) tehnoloogiat. A-GPS-i andmed võimaldavad kindlaks teha satelliitide prognoositavad asukohad. Tänu sellele oskab kell satelliite otsida ning saab isegi keerulistes tingimustes signaali kätte kõigest mõne sekundiga.

A-GPS-i andmeid värskendatakse kord päevas. Uusimat A-GPS-i andmefaili värskendatakse automaatselt iga kord, kui sünkroonite kella FlowSynci tarkvara või Flow rakenduse abil Flow veebikeskkonnaga.

A-GPS-i aegumiskuupäev

A-GPS-i andmefail kehtib kuni 14 päeva. Esimese kolme päeva jooksul on positsioneerimistäpsus suhteliselt kõrge. Pärast kolme päeva möödumist hakkab see järk-järgult vähenema. Regulaarsed värskendused aitavad tagada täpse positsioneerimise.

A-GPS-i andmefaili aegumiskuupäeva saate vaadata oma kellast. Selleks valige Settings > General settings > About your watch > Assisted GPS expires. Kui andmefail on aegunud, sünkroonige kell FlowSynci tarkvara või Flow rakenduse abil Flow veebikeskkonnaga.

Kui A-GPS-i andmefail on aegunud, võib asukoha kindlaksmääramine kauem aega võtta.

GPS-i funktsioonid

Teie kellas on olemas järgmised GPS-i funktsioonid:

  • Distants: Täpsed distantsi andmed treeningu ajal ja pärast treeningut.
  • Kiirus/Tempo: Täpsed kiiruse/tempo andmed treeningu ajal ja pärast treeningut.
  • Kõrgus, tõus and laskumine: Kõrguse mõõtmine reaalajas ning tõustud ja laskutud meetrid/jalad.
  • Jooksuindeks: Jooksuindeks põhineb jooksmise ajal mõõdetud südame löögisageduse ja kiiruse andmetel. See annab teavet teie sooritusvõime, aeroobse võimekuse ja jooksu ökonoomsuse kohta.
  • Teekond: Funktsioon on saadaval Flow rakenduses ja veebikeskkonnas.

GPS-i parimaks toimimiseks kandke kella randmel nii, et selle ekraan oleks suunatud ülespoole. GPS-i antenni asukoha tõttu ei ole soovitatav kanda kella nii, et selle ekraan on suunatud allapoole. Kui kell on kinnitatud jalgratta juhtraua külge, veenduge, et selle ekraan on suunatud ülespoole.