You are here: Alustamine > Tutvustus

Polar Ignite’i kasutusjuhend

Käesolev kasutusjuhend aitab teil teie uue kellaga lähemalt tutvuda. Õpetusvideod ja korduma kippuvad küsimused leiate aadressilt support.polar.com/en/ignite.

Tutvustus

Õnnitleme teid uue Polar Ignite’i ostu puhul!

Polar Ignite on spordikell, mis aitab teil saavutada oma tõelist potentsiaali. See mõõdab südame löögisagedust otse randmelt kasutades Polari Precision Prime™-i anduri sünteestehnoloogiat, ning jälgib GPS-i abil teie kiirust, distantsi ja teekonda. Funktsioon Nightly Recharge™ jälgib teie taastumist igal öösel ning FitSpark™-i treeningujuhis pakub kohandatud treeninguid, mis põhinevad teie treeningute ajalool, füüsilise võimekuse tasemel ja taastumise olekul. Uus une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib teie unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab uneskoori. Juhendatud hingamisharjutus Serene™ aitab lõõgastuda ja maandada stressi.

Funktsioon Nightly Recharge näitab, kui hästi teie keha öösel treeningutest ja pingest taastus. See jälgib automaatselt, kuidas te magate ja kui hästi rahuneb teie autonoomne närvisüsteem (ANS) une varastel tundidel. Mõlemat komponenti võrreldakse viimase 28 päeva tavaliste tasemetega. Teie kell mõõdab öö jooksul automaatselt nii une olekut (sleep charge) kui ANS-i olekut (ANS charge). Polar Flow rakendus annab individuaalseid soovitusi treenimiseks, parema une tagamiseks ning päevase energiataseme reguleerimiseks.

FitSpark™-i treeningujuhis pakub igaks päevaks vajaduspõhiseid treeninguid, mille leiate mugavalt oma kellast. Treeningud on koostatud teie füüsilise võimekuse tasemest, treeningute ajaloost ning taastumisest ja valmisolekust lähtuvalt ning need põhinevad teie eelmise õhtu Nightly Recharge'i olekul. FitSpark pakub iga päev 2–4 erinevat treeningut: üks kõige sobivam treening ja 1–3 muud treeningut. Te saate maksimaalselt neli soovitust päevas ja kokku on 19 erinevat treeningut. Soovitused hõlmavad kardio-, jõu- ja toetavaid treeninguid.

Funktsioon Sleep Plus Stages jälgib automaatselt teie une kestust ja kvaliteeti ning näitab, kui kaua viibisite igas unefaasis. See koondab teie une kestuse ja kvaliteedi üheks hõlpsalt jälgitavaks väärtuseks – uneskooriks. Uneskoor näitab, kui hästi te magasite, võttes arvesse nüüdisaja uneteadusel põhinevaid hea ööune indikaatoreid. Uneskoori komponentide võrdlemine oma tavalise tasemega aitab mõista, millised päevased tegurid teie und mõjutavad.

Hingamisharjutus Serene™ on stressiga toimetuleku vahend, mis aitab lõdvestada keha ja rahustada meelt. See õpetab teile aeglast diafragmahingamist, mille kasulikkus tervisele on tõestatud. Hingamisharjutuse ajal annab kell biotagasisidet teie hingamise ja südamelöökide vahelise harmoonia kohta. Serene™ jälgib aega, mida veedate nn rahulikkuse tsoonides – see on aeg, mil tänu rahulikule hingamisele on saavutatud sünkroonsus südametöö ja hingamisrütmi vahel.

Tänu vahetatavatele kellarihmadele saate sobitada oma kella mistahes olukorra ja stiiliga.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskendage püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad teie kella funktsionaalsust.

Võtke Polar Ignite’ist maksimum

Saage osa Polari ökosüsteemist ja võtke oma kellast maksimum.

Polar Flow rakendus

Laadige Polar Flow rakendus alla App Store®-ist või Google PlayTM-ist. Pärast treeningut sünkroonige kell Flow rakendusega ning saage oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow rakenduses näete ka seda, kui aktiivne olete päeva jooksul olnud, kuidas teie keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi te magasite. Tuginedes funktsiooni Nightly Recharge automaatsetele öistele mõõtmistele ja muudele mõõdetud parameetritele saate Flow rakenduses treeninguteks personaalsed nõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow veebikeskkond

Sünkroonige treeningute andmed Polar Flow veebikeskkonnaga, kasutades Flow rakendust või arvutis olevat FlowSynci tarkvara. Veebikeskkonnas saate planeerida treeninguid, jälgida oma edusamme ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jagage sõpradega oma edusamme, leidke uusi treeningukaaslasi ja saage treeningurühmadest indu juurde.

Kõik selle leiate aadressilt flow.polar.com.