You are here: Funktsioonid > Une jälgimine

Une jälgimine

Kui kannate M430 öösel, jälgib see teie und. See teeb kindlaks, millal te uinute ja ärkate ning kogub andmeid põhjalikumaks analüüsiks Polar Flow mobiilirakenduses ja veebikeskkonnas. M430 registreerib öösel teie käeliigutusi, tuvastab unekatkestused ning annab teada, kui palju te tegelikult magasite.

Uneandmed M430-s

Uneandmeid näete menüüs My day.
  • Sleep time (uneaeg) näitab uinumise ja ärkamise vahele jäävat aega.
  • Actual sleep (tegelik uni) näitab uinumise ja ärkamise vahele jäävat aega, mille veetsite magades. See on uneaeg, millest on välja arvatud unekatkestused. Tegeliku une hulka arvatakse ainult tegelik magamisaeg.

Uneandmed Flow rakenduses ja veebikeskkonnas

Pärast M430 sünkroonimist näete oma uneandmeid Flow rakenduses ja veebikeskkonnas. Teil on võimalik jälgida oma une kestust ja kvaliteeti. Igaöise une-eesmärgi püstitamiseks saate seada soovitud uneaja. Lisaks on teil võimalik oma und hinnata. Te saate oma une kohta tagasisidet, mis põhineb teie uneandmetel, soovitud uneajal ja unele antud hinnangutel.

Flow veebikeskkonnas näete uneandmeid menüü Diary vahekaardil Sleep. Uneandmeid on võimalik lisada ka aktiivsuse aruandesse, mille leiate menüüst Progress.

Saage teada, kas igapäevaelu muutused mõjutavad teie und ning leidke õige tasakaal puhkuse, igapäevase aktiivsuse ja treeningute vahel.

Täiendavat teavet süsteemi Polar Sleep Plus kohta leiate sellest põhjalikust juhendist.