You are here: Sätted > Püsivara värskendamine

Püsivara värskendamine

Teil on võimalik M430 püsivara iseseisvalt värskendada. Püsivara värskendatakse selleks, et parandada teie M430 funktsionaalsust. Värskendusteks võivad olla näiteks olemasolevate funktsioonide täiendused, täiesti uued funktsioonid või veaparandused. Soovitame teil M430 püsivara värskendada iga kord, kui uus versioon on saadaval.

Püsivara värskendamisel ei lähe olemasolevad andmed kaotsi. Enne püsivara värskendamist sünkroonitakse andmed M430-st Flow veebikeskkonda.

Mobiiltelefoni või tahvelarvutiga

Kui kasutate treeningu ja aktiivsuse andmete sünkroonimiseks Polar Flow mobiilirakendust, saate püsivara värskendada mobiiltelefoniga. Kui värskendus on saadaval, annab rakendus sellest märku koos vastavate juhistega. Enne värskendamise alustamist soovitame M430 ühendada toiteallikaga, et tagada tõrgeteta protsess.

Sõltuvalt ühendusest võib juhtmeta püsivara värskendamine võtta aega kuni 20 minutit.

Arvutiga

Iga kord, kui uus püsivara versioon on saadaval, annab FlowSync teile sellest märku, kui olete M430 arvutiga ühendanud. Püsivara värskendused laaditakse alla FlowSynci kaudu.

Püsivara värskendamiseks:

  1. Ühendage M430 arvutiga.
  2. FlowSync alustab andmete sünkroonimist.
  3. Pärast sünkroonimist palutakse teil püsivara uuendada.
  4. Valige Yes. Uus püsivara installitakse (selleks võib kuluda kuni 10 minutit) ja M430 taaskäivitub. Enne M430 arvuti küljest lahti ühendamist oodake, kuni värskendamine on lõpule viidud.