You are here: Kasutamise alustamine > Sissejuhatus

Polar M430 kasutusjuhend

Käesolev kasutusjuhend aitab teil M430 lähemalt tundma õppida. Õpetlikud videod ja korduma kippuvad küsimused leiate aadressilt support.polar.com/en/M430.

Sissejuhatus

Õnnitleme teid uue M430 ostu puhul!

Polar M430 on GPS-i ja randmepõhise südame löögisageduse mõõtmisega spordikell, mis jälgib ööpäevaringset aktiivsust ning on varustatud Polari võimsate treeningfunktsioonidega. M430 annab treeningute ja igapäevase aktiivsuse jaoks individuaalseid juhiseid ja tagasisidet, mis aitavad teil oma eesmärke saavutada. Sisseehitatud GPS-iga M430 jälgib teie kiirust, vahemaad, kõrgust ja teekonda. Kui GPS-i funktsioon on välja lülitatud, hindab M430 kiirust ja vahemaad randmeliigutuste põhjal.

Te ei pea kandma eraldi südame löögisageduse andurit; lihtsalt nautige jooksmist randmepõhise südame löögisageduse anduriga, mis on alati valmis koos teiega startima.

Ööpäevaringse aktiivsuse jälgimise funktsiooni abil saate jälgida oma igapäevaelu tegevusi. Vaadake, kuidas need teie tervisele mõjuvad ja saage nõuandeid, kuidas oma igapäevast aktiivsuse eesmärki saavutada. Ning ärge unustage nutikaid teatisi! Vaadake sissetulevate kõnede, sõnumite ja rakenduste märguandeid M430 ekraanilt.

Võtke M430-st maksimum

Saage osa Polari ökosüsteemist ja võtke oma M430-st maksimum.

Laadige Polar Flow mobiilirakendus alla App Store®-ist või Google PlayTM-ist. Pärast treeningut sünkroonige M430 Flow mobiilirakendusega ning saage oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow mobiilirakenduses näete ka seda, kuidas olete maganud ja kui aktiivne olete päeva jooksul olnud.

Sünkroonige treeningute andmed Polar Flow veebikeskkonnaga, kasutades Flow mobiilirakendust või arvutis olevat FlowSynci tarkvara. Veebikeskkonnas saate planeerida treeninguid, jälgida oma edusamme ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jagage sõpradega oma edusamme, leidke uusi treeningkaaslasi ja saage treeningrühmadest indu juurde. Kõik selle leiate aadressilt flow.polar.com.