You are here: Polar Flow > Polar M430 kasutusjuhend | Polar Flow veebikeskkond

Polar Flow veebikeskkond

Polar Flow veebikeskkonna abil saate oma treeninguid põhjalikult planeerida ja analüüsida ning oma tulemustega lähemalt tutvuda. Seadistage ja kohandage oma M430 nii, et see vastaks täielikult teie treeningvajadustele, lisades uus spordiprofiile ja muutes nende sätteid. Lisaks on teil võimalik jagada sõpradega oma treeningu tipphetki, registreeruda trennidesse ning saada jooksuürituse jaoks individuaalne treeningprogramm.

Polar Flow veebikeskkond näitab teie igapäevase eesmärgi täitmise protsenti ja aktiivsuse üksikasju ning aitab teil mõista, kuidas teie igapäevased harjumused ja valikud mõjutavad teie heaolu.

M430 seadistamiseks arvutiga minge aadressile flow.polar.com/start. Seal palutakse teil alla laadida ja installida FlowSynci tarkvara, mille abil saate andmeid M430 ja veebikeskkonna vahel sünkroonida. Lisaks palutakse teil luua kasutajakonto. Kui seadistasite M430 mobiilseadme ja Flow rakenduse abil, saate veebikeskkonda sisselogimisel kasutada seadistamise käigus loodud kasutajaandmeid.

Feed

Menüüs Feed saate ülevaate enda ja oma sõprade viimastest tegevustest. Vaadake oma viimaseid treeninguid ja nende kokkuvõtteid, jagage oma parimaid saavutusi ning kommenteerige ja kiitke oma sõprade tegevusi.

Explore

Menüüs Explore saate sirvida kaarte ning näha teiste kasutajate treeninguid koos teekonna andmetega. Samuti saate läbida teiste kasutajate teekondi ning vaadata, millised olid nende tipphetked.

Diary

Menüüs Diary näete oma igapäevast aktiivsust, uneandmeid, planeeritud treeninguid (treeningu eesmärke) ja varasemate treeningute tulemusi.

Progress

Menüüs Progress saate aruannete abil jälgida oma arengut.

See on mugav viis oma edusammude jälgimiseks pikema perioodi vältel. Nädala-, kuu- ja aastaaruannete puhul saate valida soovitud spordiala. Kohandatud perioodi puhul saate valida nii perioodi kui ka spordiala. Valige rippmenüüst ajaperiood ja spordiala ning vajutage rattaikoonile, et valida, milliseid andmeid soovite graafikul näha.

Aktiivsuse aruannete abil saate jälgida oma igapäevase aktiivsuse pikaajalist trendi. Teil on võimalik vaadata päeva-, nädala- ja kuuaruandeid. Aktiivsuse aruandes näete, millised olid valitud ajaperioodil teie parimad päevad arvestades igapäevast aktiivsust, samme, kaloreid ja und.

Jooksuindeksi aruanne on vahend, mis aitab jälgida teie jooksuindeksi pikaajalist arengut ning hinnata teie sooritusvõimet näiteks 10 km jooksu või poolmaratoni puhul.

Community

Menüüdest Flow Groups, Clubs ja Events leiate teisi spordiharrastajaid, kes treenivad sama spordiürituse jaoks või samas spordiklubis, kus teiegi. Te saate luua ka omaenda grupi ja kutsuda sinna inimesi, kellega soovite koos treenida. Te saate jagada oma treeninguid ja näpunäiteid, kommenteerida teiste liikmete tulemusi ning kuuluda Polari kogukonda. Menüüs Clubs saate vaadata tunniplaane ning registreeruda trennidesse. Liituge kohe ja saage treeningrühmadest indu juurde!

Programs

Polari jooksuprogramm on kohandatud vastavalt teie eesmärgile ja põhineb Polari südame löögisageduse tsoonidel. See võtab arvesse teie isiklikke omadusi ja treeningute tausta. Tegemist on intelligentse programmiga, mis kohandub vastavalt teie edusammudele. Polari jooksuprogrammid on saadaval 5 km jooksu, 10 km jooksu, poolmaratoni ja maratoni jaoks ning sõltuvalt programmist koosnevad need kahest kuni viiest jooksutreeningust nädalas. See kõik on ülilihtne!

Täiendavat teavet Polar Flow veebikeskkonna kasutamise kohta leiate aadressilt support.polar.com/en/support/flow.