You are here: Oluline teave > M430 eest hoolitsemine

M430 eest hoolitsemine

Nagu kõiki elektroonilisi seadmeid, tuleb ka M430 hoida puhtana ja käsitseda ettevaatlikult. Alltoodud soovitused aitavad teil täita garantiikohustusi, hoida seadet parimas seisukorras ning vältida probleeme laadimise ja sünkroonimisega.

Hoidke M430 puhtana

Pärast iga treeningut peske M430 õrna seebilahusega jooksva vee all. Kuivatamiseks kasutage pehmet rätikut.

Hoidke M430 USB-pesa ja laadimiskaablit puhtana, et tagada tõrgeteta laadimine ja sünkroonimine.

Enne laadimist veenduge, et M430 USB-pesa ja laadimiskaabli pinnal ei oleks niiskust, karvu, tolmu ega mustust. Pühkige mustus või niiskus õrnalt ära. Vajadusel võite kasutada hambaorki. Kriimustuste vältimiseks ärge kasutage puhastamiseks teravaid esemeid.

Hoidke USB-pesa puhtana, et kaitsta M430 oksüdeerumise ning mustuse ja soolase vee (nt higi või merevee) poolt tekitatud kahjustuste eest. USB-pesa puhtana hoidmiseks loputage seda pärast iga treeningut leige kraaniveega. USB-pesa on veekindel, mis tähendab, et võite seda jooksva vee all ilma elektroonilisi osi kahjustamata loputada. Ärge laadige M430, kui USB-pesa on märg või higine.

Optilise südame löögisageduse anduri eest hoolitsemine

Hoolitsege selle eest, et optilise anduri pinnale ei tekiks kriimustusi. Kriimustused ja mustus võivad randmepõhist südame löögisageduse mõõtmist mõjutada.

Hoidmine

Hoidke seadet jahedas ja kuivas kohas. Ärge hoidke seda niiskes keskkonnas, õhku mitteläbilaskvast materjalist ümbrises (kilekotis või spordikotis) ega koos elektrit juhtivate materjalidega (märg käterätik). Hoidke seadet pikaajalise otsese päikesevalguse eest, st ärge unustage seda autosse ega jalgrattakinnitusele. Seadet on soovitatav hoida osaliselt või täielikult laetuna. Kui seadet ei kasutata, hakkab aku aeglaselt tühjenema. Kui teil on plaanis seade pikemaks ajaks seisma jätta, on soovitatav seda paari kuu möödudes uuesti laadida. See pikendab aku tööiga.

Ärge jätke seadet äärmise külma (alla –10 °C/14 °F) või kuuma (üle 50 °C/120 °F) kätte ning kaitske seda otsese päikesevalguse eest.

Hooldamine

Kaheaastase garantiiperioodi jooksul on soovitatav lasta hooldustööd läbi viia ainult Polari volitatud teeninduskeskuses. Garantii alla ei kuulu vigastused ja kahju, mis on tekkinud Polar Electro poolt volitamata isikute läbiviidud hooldustööde tõttu. Täiendavat teavet leiate peatükist Polari piiratud rahvusvaheline garantii.

Kontaktandmed ja kõikide Polari teeninduskeskuste aadressid leiate aadressilt www.polar.com/support ja riigispetsiifilistelt veebilehtedelt.