You are here: Polar Flow > Polar Flow mobiilirakendus

Polar Flow rakendus

Polar Flow mobiilirakenduses näete oma treeningute ja aktiivsuse andmete visuaalset tõlgendust. Rakenduses on võimalik ka treeninguid planeerida.

Treeningute andmed

Polar Flow rakendus võimaldab teil hõlpsalt ligi pääseda oma varasematele ja planeeritud treeningutele ning luua uusi treeningu eesmärke. Teil on võimalik luua kiireid või etapipõhiseid eesmärke.

Polar Flow rakendus annab teile treeningutest kiire ülevaate ja võimaldab teil treeningute üksikasju koheselt analüüsida. Te saate vaadata oma nädala kokkuvõtteid treeningpäevikus. Lisaks saate sõpradega jagada oma treeningu tipphetki, kasutades selleks Piltide jagamine funktsiooni.

Aktiivsuse andmed

Vaadake oma ööpäevaringse aktiivsuse üksikasju. Saage teada, kui palju on päevase eesmärgi saavutamisest puudu ja kuidas seda eesmärki saavutada. Vaadake tehtud samme, läbitud vahemaad ja kulutatud kaloreid.

Uneandmed

Saage teada, kas igapäevaelu muutused mõjutavad teie und ning leidke õige tasakaal puhkuse, igapäevase aktiivsuse ja treeningute vahel. Polar Flow rakenduse abil saate jälgida oma une kestust ja kvaliteeti.

Igaöise une-eesmärgi püstitamiseks saate seada soovitud uneaja. Lisaks on teil võimalik oma und hinnata. Te saate oma une kohta tagasisidet, mis põhineb teie uneandmetel, soovitud uneajal ja unele antud hinnangutel.

Spordiprofiilid

Flow rakenduses saate spordiprofiile hõlpsalt lisada, muuta, eemaldada ja ümber korraldada. Flow rakenduses ja M430-s saab korraga olla kuni 20 aktiivset spordiprofiili.

Piltide jagamine

Piltide jagamise funktsiooni abil saate levinud sotsiaalmeedia kanalites (Facebook, Instagram) jagada pilte, millel on näha teie treeningu andmeid. Te saate jagada olemasolevat fotot või teha uue ja lisada sellele oma treeningu andmed. Kui kasutasite treeningu ajal GPS-i, saate jagada kuvatõmmist oma treeningu marsruudist.

Flow rakenduse kasutuselevõtmine

M430 seadistamiseks saate kasutada mobiilseadet ja Flow rakendust.

Flow rakenduse kasutuselevõtmiseks laadige see App Store’ist või Google Playst oma mobiilseadmesse. iOS-ile mõeldud Flow rakendus ühildub iPhone 4S-iga (või hilisema mudeliga) ja nõuab Apple’i operatsioonisüsteemi iOS 7.0 (või hilisemat versiooni). Androidile mõeldud Flow rakendus ühildub seadmetega, mis kasutavad operatsioonisüsteemi Android 4.3 või hilisemat versiooni. Täiendavat teavet Polar Flow rakenduse kasutamise kohta leiate aadressilt support.polar.com/en/support/Flow_app.

Enne uue mobiilseadme (nutitelefon, tahvelarvuti) kasutuselevõtmist tuleb see M430-ga siduda. Üksikasjalikumat teavet leiate lõigust Sidumine.

M430 sünkroonib treeningu andmed automaatselt Flow rakendusega pärast iga treeningut. Kui teie telefonil on Interneti-ühendus, sünkroonitakse aktiivsuse ja treeningute andmed automaatselt ka Flow veebikeskkonnaga. Flow rakendus on lihtsaim viis treeningu andmete sünkroonimiseks veebikeskkonnaga. Täiendavat teavet sünkroonimise kohta leiate lõigust Sünkroonimine.

 

Täiendavat infot ja juhiseid Flow rakenduse funktsioonide kohta leiate Polar Flow rakenduse tootetoe lehelt.