Jesteś tutaj: Używanie M600 > Struktura menu > Menu aplikacji > Sklep Play

Sklep Play

Po podłączeniu zegarka do sieci Wi-Fi można pobierać aplikacje, gry i tarcze zegarka z aplikacji Sklep Play na swój zegarek z systemem Wear OS by Google. Gdy udostępniane są nowe funkcje aplikacji Polar dla M600, aktualizacje można pobrać poprzez aplikację Sklep Play.

Aby móc korzystać z aplikacji Sklep Play na zegarku M600, należy zalogować się na konto Google. Jeśli konto Google nie zostało skopiowane na zegarek Polar M600 podczas konfiguracji, otwórz Sklep Play i wybierz opcję Dodaj z telefonu. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na telefonie, aby dodać konto do zegarka.


Możesz ustawić automatyczną aktualizację aplikacji poprzez Sklep Play, aby nie przegapić żadnej aktualizacji. Jeżeli funkcja automatycznej aktualizacji jest włączona w Sklepie Play na Twoim zegarku, to aplikacje na nim zainstalowane będą automatycznie aktualizować się do najnowszych wersji po podłączeniu M600 do ładowania i do Internetu.

Włączanie i wyłączanie automatycznych aktualizacji poprzez Sklep Play

  1. Naciśnij boczny przycisk zasilania, aby otworzyć menu aplikacji, a następnie znajdź i naciśnij Sklep Play.
  2. Przesuń palcem z góry ekranu na dół.
  3. Dotknij ikony Ustawienia.
  4. Wybierz opcję Automatycznie aktualizuj aplikacje, aby włączyć (przełącznik zmieni kolor na niebieski) lub wyłączyć (przełącznik zmieni kolor na szary) automatyczne aktualizacje.