Nacházíte se tady: Začínáme > Nastavení M460

Nastavení M460

Proveďte si prosím nastavení ve webové službě Polar Flow. Zde můžete najednou zadat všechny fyzické údaje, které jsou potřebné k tomu, abyste mohli dostávat přesná data z tréninku. Můžete si pro M460 také zvolit jazyk a získat nejnovější firmware. Pro nastavení ve webové službě Flow budete potřebovat počítač s internetovým připojením.

M460 je dodáván ve spánkovém režimu. Probudí se, když ho připojíte k počítači nebo USB nabíječce. Pokud je baterie již zcela vybitá, trvá několik minut, než se na displeji zobrazí průběh dobíjení.

Nastavení ve webové službě Polar Flow.

  1. Jděte na adresuflow.polar.com/start a stáhněte si software Polar FlowSync, který budete potřebovat pro připojení M460 do webové služby Flow.
  2. Otevřete instalační balíček a postupujte dle pokynů pro instalaci softwaru na obrazovce.
  3. Po dokončení instalace se automaticky otevře FlowSync a požádá vás, abyste se připojili k přístroji od Polaru.
  4. Připojte M460 do portu USB na vašem počítači přes kabel USB. M460 se probudí a začne se nabíjet. Ponechte počítač, aby nainstaloval všechny ovladače USB, které vám navrhne.
  5. Ve webovém prohlížeči se automaticky otevře webová služba Flow. Vytvořte si účet u Polaru nebo se přihlašte, pokud již účet máte. Zadejte své fyzické hodnoty přesně, protože mají vliv na výpočet spotřeby kalorií a další funkce Smart Coaching (Chytrého koučování).
  6. Spusťte synchronizaci kliknutím na Hotovo a nastavení bude synchronizováno mezi M460 a touto službou. Po dokončení synchronizace se stav indikovaný softwarem FlowSync změní na dokončeno.
  7. Měli byste aktualizovat software svého cyklopočítače M460. Klikněte na Ano, chcete-li software M460 aktualizovat na nejnovější verzi. Aktualizujte si cyklopočítač M460, aby byl plně funkční a mohli jste využívat kompletní soubor funkcí. Bude to trvat zhruba 20–30 minut.