Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Uživatelská příručka k cyklopočítači Polar M460

Úvod

Gratulujeme, že jste si pořídili cyklopočítač Polar M460! Přehledný cyklopočítač Polar M460 s GPS je plně kompatibilní s několika snímači výkonu využívajícími technologii Bluetooth a zajistí, aby jízda na kole byla ještě zábavnější díky segmentům Strava Live Segments®. M460 je kompatibilní s koučovací a analytickou platformou TrainingPeaks® a nabízí níže uvedené pokročilé ukazatele výkonu TrainingPeaks pro jízdu na kole: NORMALIZED POWER® (NP®), INTENSITY FACTOR® (IF®) a TRAINING STRESS SCORE® (TSS®).

Pokud s cyklopočítačem Polar M460 budete používat i snímač tepové frekvence, získáte přístup k jedinečným funkcím založeným na hodnotách tepové frekvence, jako je Fitness Test, ortostatický test, tréninková zátěž a míra regenerace. Je odolný proti postříkání (IPX7) a jeho baterie vydrží až 16 hodin tréninku. Pomocí GPS a barometru můžete sledovat rychlost, vzdálenost, nadmořskou výšku a sklon. S cyklopočítačem Polar M460 zůstanete stále na příjmu, ať jste kdekoli, díky chytrým upozorněním z vašeho telefonu. Stará se i o vaši bezpečnost díky přednímu LED světlu. Získejte okamžitý přehled o svém tréninku ihned po jeho dokončení prostřednictvím aplikace Flow. Trénink si detailně naplánujte a analyzujte ve webové službě Flow.

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít pracovat s vaším novým společníkem při tréninku. Další podporu naleznete na adrese support.polar.com/en/M460.

Využívejte všech výhod, které vám M460 nabízí

Při tréninku můžete na M460 se snímačem tepové frekvence Polar H10 sledovat přesné hodnoty tepové frekvence v reálném čase. Hodnoty vaší srdeční frekvence slouží k vyhodnocení vaší tréninkové jednotky. Pokud jste si koupili sadu bez snímače srdeční frekvence, nemusíte si dělat starosti, můžete si ho vždy pořídit dodatečně.

Přístroj umožňuje okamžité zobrazení tréninkových dat v mobilní aplikaci Polar Flow po každém tréninku. Applikace Flow bezdrátově převede vaše data do webové služby Polar Flow. Stáhněte si ji z App Store nebo Google Play.

Software Polar FlowSync umožňuje přenos dat mezi M460 a webovou službou Flow ve vašem počítači přes kabel USB. Software Polar FlowSync si můžete stáhnout a nainstalovat na adrese flow.polar.com/start . Plánujte si a analyzujte každý detail tréninku, upravte si nastavení cyklopočítače na míru a zjistěte si více o svém výkonu ve webové službě Polar Flow na adrese flow.polar.com.

NORMALIZED POWER®, INTENSITY FACTOR®TRAINING STRESS SCORE® jsou ochranné známky společnosti TrainingPeaks, LLC, a jsou používány se svolením. Více informací najdete na adrese http://www.trainingpeaks.com.