Nacházíte se tady: Začínáme > Nabíjení baterie

Nabíjení baterie

M460 má zabudovanou nabíjecí baterii. K jejímu nabití přes port USB ve vašem počítači používejte kabel USB z příslušenství. Baterii můžete nabíjet také ze zásuvky. Při nabíjení ze zásuvky používejte USB adaptér (není součástí příslušenství). Použijete-li adaptér střídavého proudu, dbejte na to, aby měl toto označení: „výstup 5Vdc“ a poskytoval proud minimálně 500mA. Používejte pouze náležitě atestované adaptéry střídavého proudu (označené „LPS“, „Limited Power Supply“ nebo „UL listed“).

  1. Odklopte pryžový kryt portu USB. Zapojte mikrokonektor USB do M460 a druhý konec kabelu do osobního počítače.

  2. Displej ukáže Nabíjím.
  3. Jakmile bude M460 plně nabitý, zobrazí se text Nabíjení dokončeno.

Neponechávejte baterii dlouho plně vybitou ani stále plně nabitou, protože toto by mohlo mít nepříznivý vliv na její životnost. Když USB port zrovna nepoužíváte, ponechávejte ho zakrytý.

Baterii nenabíjejte, jestliže je M460 mokrý.

Baterii nenabíjejte při teplotách nižších než 0 °C / 32°F nebo vyšších než +50 °C / 122 °F. Nabíjení M460 v prostředí, kde se teploty pohybují mimo tento teplotní rozsah, může vést k poškození baterie a trvalému snížení její kapacity - zejména pokud je teplota vyšší.

Výdrž baterie

Výdrž baterie je až 16 hodin s GPS a snímačem srdeční frekvence. Výdrž baterie závisí na mnoha faktorech, jako jsou například teplota prostředí, v němž M460 používáte, používané funkce (výdrž snižuje např. zapnuté přední světlo) a stárnutí baterie. Výdrž baterie podstatně klesá při teplotách, které jsou hluboko pod bodem mrazu.

Upozornění, že baterie je slabá.

Baterie je slabá. Nabijte ji.

Baterie je slabá. Doporučujeme M460 nabít.

Před tréninkem baterii nabijte

Baterie je pro záznam tréninku příliš slabá.

Novou tréninkovou jednotku nelze zahájit před nabitím M460.

Jestliže je displej prázdný, pak M460 přešel do spánkového režimu nebo je vybitá baterie. Jestliže je M460 v časovém režimu a již deset minut jste nestiskli žádné tlačítko, pak automaticky přechází do spánkového režimu. Ze spánkového režimu se probudí po stisknutí kteréhokoliv tlačítka. Pokud se neprobudí, je čas ho nabít.