Nacházíte se tady: Polar Flow > M460 Uživatelská příručka | Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow vám umožní plánovat si a analyzovat každý detail svého tréninku a lépe se orientovat ve svých výkonech. Nastavte a individuálně si přizpůsobte M460 tak, aby dokonale splňoval vaše tréninkové potřeby. Můžete si do něj přidávat různé sportovní disciplíny a uzpůsobit si na míru různá nastavení a tréninkové náhledy. Sledujte a vizuálně vyhodnocujte svůj pokrok, vytvářejte si tréninkové cíle a přidávejte si je k oblíbeným položkám.

S webovou službou Flow můžete:

  • Analyzovat veškerá svá tréninková data s pomocí vizuálních grafů a náhledů tras
  • Porovnávat specifická data s jinými sportovci, jako např. absolvovaná tréninková kola/etapy nebo rychlost s hodnotami srdeční frekvence
  • Podívejte se, jaký vliv má vaše tréninková zátěž na kumulativní míru regenerace.
  • Sledovat dlouhodobě svůj pokrok pozorováním trendů a detailů, které jsou pro vás nejdůležitější
  • Sledovat svůj pokrok s pomocí týdenních nebo měsíčních přehledů, specifických pro určitý sport
  • Sdílet své největší úspěchy se svými fanoušky
  • Zpětně si přehrávat své tréninkové jednotky i tréninkové jednotky jiných uživatelů.

Abyste mohli webovou službu Flow začít používat, jděte na adresu flow.polar.com a otevřte si účet u Polaru, pokud ho ještě nemáte. Z téhož umístění si stáhněte a nainstalujte i software FlowSync, abyste mohli synchronizovat data mezi sporttesterem M460 a webovou službou Flow.

Feed

Ve funkci Feed se můžete podívat, čím jste se v poslední době zabývali, a také sledovat aktivity svých přátel a přidávat komentáře.

Explore

Ve funkci Explore můžete objevovat tréninkové jednotky a trasy na mapě. Trasy si můžete přidávat do oblíbených, nebudou však uloženy v M460. Prohlédněte si zveřejněné tréninkové jednotky, o něž se podělili ostatní uživatelé a znovu si projděte své vlastní trasy i trasy těch druhých a podívejte se, kde byly dosaženy ty největší úspěchy.

Diary(Diář)

V Diary (Diáři) si můžete prohlédnout své plánované tréninkové jednotky a znovu si projít ty absolvované. Můžete zde nalézt takové informace, jako: tréninkové plány na určitý den, týdenní nebo měsíční výhledy, individuální tréninkové jednotky, testy a týdenní přehledy.

Progress(Pokrok)

Funkce Progress (Pokrok) vám umožní sledovat váš vývoj prostřednictvím písemných záznamů. Písemné záznamy jsou užitečným pomocníkem při monitorování pokroku za delší období. Zvolené sportovní disciplíny můžete sledovat pomocí týdenních, měsíčních i ročních zpráv. V individuálním nastavení délky sledovaného období (custom period) si můžete zvolit délku období a sport. Vyberte si časové období a sportovní disciplínu v rozbalovacím menu a stiskněte ikonu kola. Tady si budete moci zvolit, která data chcete vidět v grafu zprávy.

Podporu a další informace o používání webové služby Flow najdete na adrese www.polar.com/en/support/flow