Nacházíte se tady: Nastavení > Aktualizace firmwaru

Aktualizace firmwaru

Firmware hodinek M430 můžete aktualizovat sami, abyste měli vždy poslední verzi. Aktualizace firmwaru jsou poskytovány pro zlepšení funkčnosti hodinek M430. Tyto aktualizace mohou například vylepšit stávající funkce, přinést zcela nové funkce nebo opravit chyby v programu. Doporučujeme, abyste firmware hodinek M430 aktualizovali pokaždé, když je k dispozici nová verze.

Při aktualizaci firmwaru neztratíte žádná data. Před zahájením aktualizace jsou data z hodinek M430 zálohována do webové služby Flow.

Přes mobilní zařízení nebo tablet

Firmware můžete aktualizovat přes mobilní zařízení, jestliže používáte mobilní aplikaci Polar Flow k synchronizaci dat o tréninku a aktivitě. Tato aplikace vás upozorní, když bude aktualizace k dispozici, a poslouží vám jako průvodce její instalací. Pro zajištění bezchybné aktualizace doporučujeme M430 před jejím spuštěním připojit ke zdroji napájení.

Bezdrátová aktualizace firmwaru může trvat až 20 minut, v závislosti na připojení.

Přes počítač

Vždy, když bude k dispozici nová verze firmwaru, FlowSync vás na to upozorní, jakmile M430 připojíte k počítači. Aktualizace firmwaru se stahují přes FlowSync.

Pro aktualizaci firmwaru:

  1. Připojte hodinky M430 k počítači.
  2. FlowSync začne zálohovat vaše data.
  3. Po skončení zálohování budete vyzváni k aktualizaci firmwaru.
  4. Zvolte Ano. Nainstaluje se nový firmware (může to trvat až 10 minut) a hodinky M430 se restartují. Počkejte, dokud se aktualizace firmwaru nedokončí, a teprve poté odpojte hodinky M430 od počítače.