Buradasınız: Ayarlar > Polar uygulamasını güncelleme

Polar uygulamasını güncelleme

Aşağıdaki talimatlar, Polar Saat Kadranları uygulaması için de geçerlidir.

M600'ünüzdeki Polar uygulaması, akıllı saatinizin Play Store uygulaması üzerinden güncellenir.
Android telefon kullanıcıları için: Akıllı saatinizin Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için M600'ünüzün Wi-Fi ağına veya telefonunuzda İnternet bağlantısı varken Bluetooth aracılığıyla telefonunuza bağlı olması gerekir.
iPhone kullanıcıları için: Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için M600'ünüzün Wi-Fi ağına bağlı olması gerekir.

Play Store'un uygulamaları otomatik olarak güncellemesini kabul ederek M600'ünüzdeki Polar uygulamasının da daima en son gelişme ve düzeltmelerden yararlanmasını sağlarsınız.

M600'ünüzdeki Play Store uygulamasında Otomatik güncelleme modu kapalıysa Polar uygulaması için yeni bir güncelleme sunulduğunda M600'ünüzde bildirim görürsünüz. Polar uygulamasının Play Store'daki adının Polar Flow - Etkinlik ve Spor olduğunu unutmayın! Uygulamayı manuel olarak güncellemek için aşağıdaki talimatları izleyin.

Polar uygulamasını manuel olarak güncellemek için

  1. Play Store uygulamasını açmak için mevcut Polar Flow - Etkinlik ve Spor güncellemesi ile ilgili bildirime dokunun.
  2. Güncellemeler seçeneği altında Polar Flow - Etkinlik ve Spor öğesine dokunun.
  3. Güncellemeyi akıllı saatinize indirmek için yukarı doğru ilerleyerek Güncelle seçeneğine dokunun.

Polar Flow - Etkinlik ve Spor güncellemesinin başarılı bir şekilde M600'ünüze yüklendiğini belirten bir bildirim alacaksınız. Ayrıca, Polar Uygulamasının da güncellendiğini belirten bir bildirim alacaksınız.

Ayrıca bu kullanım kılavuzundaki Sistem yazılımını güncelleme bölümüne ve Polar destek sayfalarında bulunan How can I check my M600 software versions (M600 yazılım sürümlerimi nasıl kontrol ederim?) sorusunun yanıtına göz atın.