Buradasınız: Polar ile egzersiz > Eşitleniyor

Eşitleme

M600'ünüzdeki Polar uygulaması ile Polar Flow web hizmeti ve Polar Flow mobil uygulaması arasında verileri eşitleyebilmek için bir Polar hesabınız bulunmalıdır. M600'ünüzün kurulumu bölümünü tamamladıysanız hesap oluşturmuşsunuzdur.


Egzersiz verilerinin otomatik olarak eşitlenmesi

M600'ünüzdeki Polar uygulaması, egzersiz seansınız tamamlandıktan sonra egzersiz ve etkinlik verilerinizi Polar Flow uygulamasıyla otomatik olarak eşitler. Otomatik eşitleme özelliğinin çalışması için Polar hesabınızla mobil uygulamada oturum açmanız gerekir. Ayrıca telefonunuz ve M600 bağlı olmalıdır.
Android telefon kullanıcıları için: Telefonunuz ile M600 arasında, Bluetooth veya Wi-Fi aracılığıyla bağlantı kurulabilir.
iPhone kullanıcıları için: Telefonunuz ile M600 arasında Bluetooth aracılığıyla bağlantı kurulmalıdır.

Polar uygulaması ayrıca hareketsizlik uyarısı için veya günlük etkinlik hedefinize ulaşmanız durumunda etkinlik verilerinizi mobil uygulamayla eşitler.

Etkinlik ve egzersiz verileriniz mobil uygulamada güncellendiğinde, internet bağlantısı üzerinden Polar Flow web hizmetiyle de otomatik olarak eşitlenir.

iPhone kullanıcılarının dikkatine! Egzersiz sırasında Polar uygulamasını kullanmıyor ve etkinlik verilerinizi mobil uygulamada görmek istiyorsanız manuel eşitleme özelliğini kullanmanız gerekir.


Değiştirilen ayarları eşitleme

Hem Polar Flow web hizmetinde hem de Polar Flow mobil uygulamasında Polar hesabı ayarlarınızı değiştirebilir, spor profilleri ekleyip kaldırabilir, egzersiz hedefleri oluşturabilir ve spor profili ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Mobil uygulamada ve İnternet'e bağlı telefonunuzda yaptığınız değişiklikler, otomatik olarak mobil uygulama ve web hizmeti arasında da eşitlenir. Polar Flow web hizmetinde yaptığınız değişiklikler, telefonunuzda uygulamayı açtığınızda mobil uygulamayla da eşitlenir.

Android telefonla eşleştirilmiş Polar M600'ler için geçerlidir

M600'ünüz Android telefon ile eşleştirilmişse değiştirilen ayarlar, Bluetooth veya Wi-Fi bağlantısı yoluyla mobil uygulama ve M600'ünüzdeki Polar uygulamasında otomatik olarak eşitlenir.

iPhone'la eşleştirilmiş Polar M600'ler için geçerlidir

M600'ünüz iPhone ile eşleştirilmişse değiştirilen ayarları mobil uygulama ve M600'ünüzdeki Polar uygulaması arasında manuel olarak eşitlemeniz gerekir.


Etkinlik verilerini ve değiştirilen ayarları manuel olarak eşitleme (iPhone kullanıcıları)

  1. Polar uygulamasını açmak için M600'ünüzün ön düğmesine basın.
  2. Menüyü aşağı kaydırarak Sync (Eşitle) öğesini bulun ve dokunun.
  3. Saatte, eşitleme sırasında Eşitleniyor mesajı, eşitleme başarıyla tamamlandıktan sonra Tamamlandı mesajı görüntülenir.

Polar Flow uygulamasının kullanımı hakkında daha fazla bilgi için Polar destek sayfalarına göz atın.

Polar Flow web hizmetinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi için Polar destek sayfalarına göz atın.