Play Store

M600'ünüz bir Wi-Fi ağına bağlı olduğunda, akıllı saatinizdeki Play Store uygulamasını kullanarak Wear OS by Google cihazınıza yeni uygulamalar, oyunlar ve saat kadranları indirebilirsiniz. M600'ünüzdeki Polar uygulaması için yeni Polar özellikleri bulunduğunda, güncellemeleri Play Store uygulamasından indirebilirsiniz.

Play Store uygulamasını kullanabilmek için Polar M600'ünüzde Google hesabınızın bulunması gerekir. Kurulum sırasında Google hesabınızı Polar M600'ünüze kopyalamadıysanız Play Store uygulamasını açarak Telefondan ekle öğesine dokunun. Hesabınızı akıllı telefonunuza kopyalamak için telefon ekranındaki talimatları izleyin.


Play Store uygulamasını, akıllı saat uygulamalarınızı otomatik olarak güncelleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz, böylece hiçbir uygulama güncellemesini de kaçırmamış olursunuz. Akıllı saatinizde, Play Store uygulamasına giderek Uygulamaları otomatik güncelle ayarını açtıysanız, M600'ünüzü şarj cihazına taktığınızda ve İnternet bağlantısı bulunduğunda akıllı saatinizdeki uygulamalar en son sürüme otomatik olarak güncellenir.

Play Store'un Otomatik güncelleme modunu açmak ve kapatmak için

  1. Uygulamalar menüsünü açmak için yan taraftaki açma kapama düğmesine basın, daha sonra Play Store öğesini bulun ve dokunun.
  2. Ekranı yukarıdan aşağı doğru kaydırın.
  3. Ayarlar simgesine dokunun.
  4. Otomatik güncelleme modunu açmak (mavi düğme) veya kapatmak (gri düğme) için Uygulamaları otomatik olarak güncelle öğesine dokunun.