Buradasınız: Polar Özellikleri > Bilekten kadans

Bilekten kadans

Bilekten kadans sayesinde, ayrı bir adım sensörü olmadan koşu kadansınızı elde edebilirsiniz. Yerleşik ivmeölçer, bilek hareketlerinize bakarak kadansınızı ölçer.

Aşağıdaki spor türlerinde bilekten kadans özelliği kullanılabilir: Yürüyüş, Hızlı yürüyüş, Koşu, Yolda koşu, Pist ve sahada koşu, Patikada koşu, Koşu bandında koşu ve Ultra koşu.

Egzersiz seansı sırasında kadansınızı görmek isterseniz Polar Flow uygulamasında Spor profilleri'ne gidip düzenlemek istediğiniz spor profiline dokunun. Ardından, Ayarları değiştir / Düzenle öğesine gidin ve koşarken kullandığınız spor profilinin Egzersiz görünümleri bölümüne Koşu kadansı öğesini ekleyin. İsterseniz spor profili ayarlarını Polar Flow web hizmetinde Spor Profilleri > Düzenle öğesine giderek de değiştirebilirsiniz. Egzersiz bittikten sonra ortalama ve maksimum kadansınızı M600'ünüzdeki Polar uygulamasında, Polar Flow uygulamasında ve Polar Flow web hizmetinde yer alan egzersiz özetinden görebilirsiniz.

Bu özelliği kullanmak için Android telefon ile eşleştirilmiş M600’ünüzde Polar uygulaması sürümünün en az 1.4 veya iPhone ile eşleştirilmiş M600’ünüzde Polar uygulaması sürümünün en az 2.0 olması gerekir.

Egzersiz sırasında koşu kadansının kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi için Polar destek sayfalarına göz atın.