Buradasınız: M600'ün kullanımı > Müzik

M600'de müzik

Telefonunuzda çalan müziği kontrol etme

Telefonunuzda çalan müziği M600'den kontrol edebilirsiniz. Telefonunuzda müzik çalmaya başladığınızda, M600'ünüzün ana ekranında müzik kontrolleri için bir bildirim penceresinin açıldığını görürsünüz. Müzik çalarken M600'ünüzde her zaman olduğu gibi gezinebilir, saatinizi kullanabilirsiniz: Ana ekranınızı normal şekilde görmek için yan taraftaki açma kapama düğmesine basmanız veya müzik kontrollerini aşağı kaydırmanız yeterlidir. Ana ekranı aşağıdan yukarı kaydırarak müzik kontrolleri bildirimine geri dönebilirsiniz.


Akıllı saatinizdeki müzik kontrolleri

  • Şarkıları atlayabilir, müziği duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz.
  • Ses düzeyini kontrol etmek için müzik kontrolleri bildirimine dokunun ve yukarı kaydırın.
  • Kullandığınız müzik uygulamasına bağlı olarak, müzik dosyalarına göz atmak ve çalma listelerinizi oynatmak gibi daha fazla seçenek için ekranı yukarı kaydırabilirsiniz.

Egzersiz sırasında bölümünden, egzersiz yaparken Polar uygulamasından çıkmadan müziği nasıl kontrol edeceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Çevrimdışı müzik

M600'ünüz, Bluetooth ses cihazı ile eşleştirilmişse M600'ünüze müzik de indirebilirsiniz. Böylece, örneğin koşuya çıktığınız, bisiklete bindiğiniz veya telefonunuzu evde bırakmak istediğiniz durumlarda M600 telefonunuza bağlı değilken bile müzik dinleyebilirsiniz.* Telefonunuz olmadan nasıl müzik dinleyeceğinizi öğrenmek için Wear OS by Google Yardım sitesine bakın.

*Çevrimdışı müzik Çin, Hong Kong veya Taiwan'da kullanılamaz.