Buradasınız: Polar ile egzersiz > Polar uygulamasının menü yapısı

Polar uygulaması menüsü


Egzersiz

Egzersiz seanslarına buradan başlanmaktadır. Polar uygulamasında bulunan spor profillerinin listesini görmek için Egzersiz öğesini açın. Yapmak istediğiniz sporu buradan seçebilirsiniz.

M600'ünüzdeki Polar uygulamasında gördüğünüz spor profili seçeneklerini Polar Flow uygulamasından veya Polar Flow web hizmetinden düzenleyebilirsiniz. Mobil uygulama menüsünden, Spor profilleri öğesine dokunun. flow.polar.com adresine giderek sağ üst köşedeki adınızı tıklayıp Spor profilleri öğesini de seçebilirsiniz. Hem mobil uygulamada hem de web hizmetinde spor ekleyip kaldırabilir, favori sporlarınıza M600'ünüzden kolayca erişmek için listeyi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Egzersize başlamak için spor simgesinin yanında kalp atış hızınızın görünmesini bekleyin. GPS takibini destekleyen bir spor profili seçtiyseniz GPS simgesi de gösterilir. GPS'in etrafındaki yeşil halka, GPS sinyali bulunduğunda dönmeyi bırakır. Spor seçmek ve egzersiz seansını başlatmak için ön düğmeye basın veya simgeye dokunun.


Günüm

"Polar Jumbo" gibi Polar'ın kendi saat kadranlarını kullanıyorsanız M600'ünüzün ana ekranında günlük etkinlik için ilerleme durumunuzu görebilirsiniz. Günüm bölümünde ayrıntılı günlük etkinliğinizi ve gün içindeki egzersiz seanslarınızı görebilirsiniz.

Etkinlik durumunuzu HEMEN görmek için Günüm öğesini açın. Günlük etkinlik hedefinize ulaşmak için ne kadar ilerlediğinizin yüzdesini buradan görebilirsiniz. İlerleme durumunuz, yavaş yavaş dolan etkinlik çubuğunda da gösterilir. Ayrıca attığınız adım sayısını, katettiğiniz mesafeyi ve yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz.

Gün içinde tamamladığınız egzersiz seanslarını ve Polar Flow web hizmetinde veya Polar Flow uygulamasında gün için oluşturduğunuz planlı egzersiz seanslarını görmek için Günüm menüsünde dolaşın. Ayrıntılı olarak görmek istediğiniz geçmiş seansları açabilirsiniz.


Kalp atış hızım

Egzersiz seansı başlatmadan geçerli kalp atış hızınızı buradan hızlıca kontrol edebilirsiniz. Bilek bandını sıkıp simgeye dokunduktan sonra o anki kalp atış hızınızı hemen göreceksiniz.

Polar uygulaması menüsüne çıkmak için ekranı sağa kaydırın veya ana ekrana çıkmak için yan taraftaki güç düğmesine basın.


Eşitle

Yalnızca iPhone'la eşleştirilmiş Polar M600'ler için geçerlidir

M600'deki Polar uygulaması, egzersiz seansını tamamladıktan sonra egzersiz ve etkinlik verilerinizi otomatik olarak Polar Flow uygulamasıyla eşitler. Ancak egzersiz sırasında Polar uygulamasını kullanmıyor ve etkinlik verilerinizi mobil uygulamada görmek istiyorsanız manuel eşitleme özelliğini kullanmanız gerekir. Bu işlemi gerçekleştirmek için Eşitle simgesine dokunabilirsiniz. M600'de eşitleme sırasında Eşitleniyor mesajı, eşitleme başarıyla tamamlandıktan sonra Tamamlandı mesajı görüntülenir.

M600'ünüzdeki Polar uygulamasını mobil uygulamayla eşitlediğinizde, egzersiz ve etkinlik verileriniz de web hizmetiyle internet bağlantısı üzerinden otomatik olarak eşitlenir.