Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar M600 Kullanım Kılavuzu

Polar M600 ile tanışma

Wear OS by Google™ sürümüne sahip yeni bir Polar M600 satın aldığınız için sizi tebrik ederiz!

Polar M600'ünüzle Wear OS by Google'ın kullanışlılığından ve Polar'ın spor özelliklerinin gücünden yararlanabilirsiniz. Polar uygulamasıyla egzersizlerinizi ve 7/24 etkinlik durumunuzu kolayca takip edebilirsiniz.

Polar M600 spor saati, Android™ 4.4+ veya iOS® 10.0+ sürümlerini çalıştıran akıllı telefonlarla uyumludur. iPhone kullanıcılarının, iPhone 5 veya daha üst bir modele sahip olması gerekmektedir. Telefonunuzun Wear OS by Google ile uyumlu olup olmadığını görmek için telefonunuzdan g.co/WearCheck adresini ziyaret edebilirsiniz. Yeni Polar M600'ünüzü akıllı telefonunuzla eşleştirerek Wear OS by Google'ın akıllı saat özelliklerinin keyfini çıkarın. Örneğin, şunları yapabilirsiniz:

Ayrıca akıllı saatinizi bir Wi-Fi ağına bağlayarak Play Store uygulamasından uygulama, oyun ve saat kadranı indirebilirsiniz.

M600, bilekten kalp atış hızı izleme olanağı ve entegre GPS de sunar. Üstelik Polar uygulamasıyla egzersiz yaparken, akıllı saatiniz sayesinde Polar'ın benzersiz akıllı koçluk özelliklerinden yararlanırsınız. Spor için optimize edilmiş yeni akıllı saatinizle daha hareketli ve sağlıklı bir hayat tarzı sizi bekliyor.

Polar Flow egzersiz, hareket ve uyku durumunuzu takip edebileceğiniz çevrimiçi bir penceredir. Polar Flow web hizmeti ve akıllı telefonunuzdaki Polar Flow uygulaması sayesinde M600'ünüzle verimli egzersizler yapacak, seçimlerinizin ve alışkanlıklarınızın sağlığınızı nasıl etkilediğini göreceksiniz.

Bu kullanım kılavuzu, yeni Polar M600 spor saatinizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. M600'e dair eğitim videolarını ve sık sorulan soruları görmek için support.polar.com/en/M600 adresini inceleyin. Andoid Wear hakkında bilgi almak isterseniz Wear OS by Google Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.