Buradasınız: Önemli Bilgiler > M600'ünüzün bakımı

M600'ünüzün bakımı

Tüm elektronik cihazlar gibi Polar M600 da özenle kullanılmalıdır. Aşağıdaki öneriler garanti gerekliliklerini sağlamanıza ve bu ürünü uzun yıllar boyunca keyifle kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Şarj bağlantı noktası ıslakken cihazı şarj etmeyin.

Egzersiz cihazınızı temiz tutun.

  • Her egzersiz seansından sonra cihazı ve silikon kordonu sabunlu ılık su ile temizledikten sonra musluk suyunda yıkamanızı öneririz. Lütfen cihazı kordondan çıkarın ve her ikisini ayrı olarak yıkayın. Yumuşak bir havluyla iyice kurulayın.

Havuz suyunu temiz tutmak için klor kullanılan bir yüzme havuzunda egzersiz yaptıktan sonra cihazı ve kordonu musluk suyu ile yıkamanız önemlidir.

  • Cihazı 7/24 kullanmıyorsanız, yerine kaldırmadan önce iyice kurulayın. Plastik poşet veya ıslak spor çantası gibi hava almayan veya nemli bir ortamda saklamayın.
  • Gerektiğinde yumuşak bir havluyla silip kurulayın. Egzersiz cihazınızı temizlemek için nemli bir kağıt havlu kullanın. Su geçirmezlik özelliğini korumak için egzersiz cihazını basınçlı suyla yıkamayın. Kesinlikle alkol veya temizlik teli veya kimyasalları gibi aşındırıcı temizlik maddeleri ve malzemeleri kullanmayın.
  • M600'ünüzü bir bilgisayara ya da USB güç adaptörüne bağlarken, M600'ün şarj cihazında nem, tüy, toz ya da kir olmadığından emin olun. Kir veya nemi yavaşça silerek temizleyin. Temizlik yaparken çizilmeleri önlemek için sivri aletler kullanmayın.

Çalışma sıcaklıkları -10 °C ila +50 °C / +14 °F ila +122 °F arasındadır.

SAKLAMA

Egzersiz cihazını serin ve kuru bir yerde saklayın. Nemli veya hava almayan bir yerde (plastik poşet veya spor çanta) veya iletken maddelerle (ıslak havlu) bir arada bulundurmayın. Egzersiz cihazını arabada veya bisiklet üzerinde uzun süreli olarak doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.

Egzersiz cihazını tam ya da kısmen şarj edilmiş halde saklamanız önerilir. Cihaz uzun süre kullanılmadığında pilin şarjı yavaş yavaş tükenir. Egzersiz cihazını çok uzun bir süre kullanmayacaksanız, her birkaç ayda yeniden şarj etmeniz önerilir. Bu, pilin ömrünü uzatacaktır.

SERVİS

İki yıllık garanti süresi boyunca, bakım ve onarım işlemlerinizi yalnızca yetkili Polar Servis Merkezlerinde yaptırmanızı öneririz. Polar Electro'nun yetki vermediği bir servisin neden olduğu hasarlar veya dolaylı hasarlar garanti kapsamına girmez. Daha fazla bilgi için Sınırlı Uluslararası Polar Garantisi bölümüne bakınız.

İletişim bilgileri ve tüm Polar Servis Merkezi adresleri için support.polar.com adresini ve bulunduğunuz ülkeye göre uyarlanmış olan web sitesini ziyaret edin.