Buradasınız: M600'ün kullanımı > Menü yapısı > Uygulamalar menüsü > Polar uygulaması

Polar uygulaması

M600'ünüzdeki Polar uygulamasıyla egzersiz yapma

Spor için optimize edilmiş akıllı saatinizin bütün avantajlarından yararlanmak için M600'ünüzde Polar uygulamasını kullanın.


Polar uygulamasında neler olduğunu ve nasıl dolaşacağınızı öğrenmek için şu bölümlere bakın:


Egzersiz seanslarınızı izleyerek kalp atış hızınız, hızınız ve egzersiz sırasında kat ettiğiniz mesafe gibi bilgilere göz atın:


Ayrıca doğru kalp atış hızı ölçümleri yapmak için M600'ünüzün nasıl takılacağını ve hangi tür sporlarda güvenilir kalp atış hızı ölçümü için göğüs kayışına sahip bir Polar kalp atış hızı sensörü takmanızı önerdiğimizi öğrenmek için talimatlarımıza göz atın:


Spor profilleri

Yapmak istediğiniz sporları, her biri için özel ayarlar belirleyerek profillere ayırın. Spor profili ayarlarını egzersiz gereksinimlerinize uygun olacak şekilde değiştirin:


Polar özellikleri

Polar'ın eşsiz Akıllı Yönlendirme özellikleri, hem egzersizinizin verimliliğini artırmanız hem de ilerleme durumunuza dair yararlı geri bildirimler almanız için sizi olabildiğince iyi bir şekilde rehberlik eder. M600'ünüzdeki Polar uygulamasında aşağıdaki Polar Akıllı Yönlendirme özellikleri bulunur:

Polar Flow mobil uygulaması ve Polar Flow web hizmetiyle birlikte egzersizlerinizi planlayarak egzersiz hedeflerinize ulaşabilir, performansınızı analiz ederek bu konuda daha fazla bilgi edinebilir, ilerleme durumunuzu takip edebilir ve seanslarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Polar uygulaması ve Polar Flow bölümüne bakın.


Akıllı saatinizdeki Polar özelliklerinin nasıl güncel kalmasını sağlayacağınızı öğrenmek için Polar uygulamasını güncelleme bölümüne bakın.