Buradasınız: Egzersiz > Egzersiz özeti

Egzersiz özeti

Egzersiz sonrası

Egzersiz yapmayı bıraktıktan hemen sonra M430'unuzda egzersiz seansınızın özetini alırsınız. Polar Flow uygulamasında veya Polar Flow web hizmetinde daha ayrıntılı ve görsel bir analiz edinebilirsiniz.

M430'unuzda seansınız ile ilgili şu verilerini görürsünüz:

M430; ortalama hız/tempo, mesafe ya da kalori cinsinden Kişisel rekor sonucuna her ulaştığınızda sizi ödüllendirir. Kişisel rekor sonuçları her bir spor profili için ayrıdır.

Seansa başladığınız zaman, seansın süresi ve seans sırasında katettiğiniz mesafe.

Her egzersiz seansının etkisi hakkında yazılı geri bildirim. Geri bildirim kalp atış hızı bölgelerindeki egzersiz süresi dağılımı, harcanan kalori miktarı ve seansınızın süresine dayalıdır.

Daha fazla bilgi için BAŞLAT'a basın.

Egzersiz kazanımı kalp atış hızı sensörü kullandıysanız ve kalp atış hızı bölgelerinde toplamda en az 10 dakika egzersiz yaptıysanız gösterilir.

Her kalp atış hızı bölgesinde geçirdiğiniz süre.

Ortalama ve maksimum kalp atış hızınız, dakikadaki kalp atışı sayısı ve maksimum kalp atış hızının yüzdesi şeklinde gösterilir.

Seans sırasında yakılan kaloriler ve kalorilerin % yağ yakımı

Seansın ortalama ve maksimum hızı/temposu.

Koşu Endeksi; tüm egzersiz seansları sırasında kalp atış hızı ölçüldüğünde, GPS işlevi açık olduğunda / Adım Sensörü kullanıldığında ve şu gereksinimler yerine getirildiğinde hesaplanır:

  • Kullanılan spor profili bir koşu türü spor olduğunda (Koşu, Yolda Koşu, Arazide koşu vs.)
  • Tempo 6 km/sa / 3,7 mil/sa ya da daha yüksek ve süre en az 12 dakika olmalıdır.

Polar Flow web hizmetinde ilerleme durumunuzu takip edebilir ve yarış süresi hesaplamalarını görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Koşu Endeksi'e bakın.

Maksimum rakım, çıkışan metre/ft ve inilen metre/ft.

Egzersizinizi dışarıda yaptıysanız ve GPS işlevini açık tuttuysanız görülebilir.

Manuel tur sayısı ve en iyi ve ortalama tur süreleri.

Daha fazla bilgi için BAŞLAT'a basın.

Otomatik tur sayısı ve en iyi ve ortalama otomatik tur süreleri.

Daha fazla bilgi için BAŞLAT'a basın.

M430'da egzersiz geçmişi

Günlük bölümünde son dört haftadaki egzersiz seanslarınızın özetini bulabilirsiniz. Günlük bölümüne gidip YUKARI/AŞAĞI düğmesini kullanarak görmek istediğiniz egzersiz seansına göz atın. Verileri görüntülemek için BAŞLAT'a basın.

M430'da, GPS ve kalp atış hızı ölçümüyle 60 saate kadar egzersiz depolanabilir. M430'unuzda egzersiz geçmişinizi depolayacak bellek kalmazsa cihaz, geçmiş egzersiz seanslarınızı Flow uygulamasıyla veya web hizmetiyle eşitlemenizi söyler.

Polar Flow Uygulamasındaki egzersiz verileri

Telefonunuz Bluetooth'un kapsama alanındaysa M430'unuz, egzersiz seansınızı bitirdiğinizde Polar Flow uygulamasıyla otomatik olarak eşitlenir. Ayrıca, Flow uygulamasında oturum açtığınızda ve telefonunuz Bluetooth'un kapsama alanındayken, M430'unuzun GERİ düğmesini basılı tutarak egzersiz verilerinizi M430'dan Flow uygulamasına kendiniz eşitleyebilirsiniz. Uygulamada, her seansın ardından verilerinizi bir bakışta analiz edebilirsiniz. Uygulama, egzersiz verilerinizin genel hatlarını hızlıca incelemenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için Polar Flow Uygulaması'na bakın.

Polar Flow Web Hizmetindeki egzersiz verileri

Egzersizinizin her ayrıntısını analiz edin ve performansınız hakkında daha fazla bilgi edinin. İlerleme durumunuzu takip edin ve en iyi seanslarınızı başkalarıyla paylaşın.

Daha fazla bilgi için Polar Flow Web Hizmeti'ne bakın.