Buradasınız: Polar Flow > Eşitleme

Eşitleme

Bluetooth Smart bağlantısı ile M430'ünüzden Polar Flow uygulamasına kablosuz şekilde veri aktarabilirsiniz. Alternatif olarak bir USB bağlantı noktası veya FlowSync yazılımı kullanarak M430'ünüzü Polar Flow web hizmetiyle eşitleyebilirsiniz. M430'ünüz ile Flow uygulaması arasında veri eşitlemesi yapabilmek için bir Polar hesabınızın olması gerekir. M430'ünüzden web hizmetine veya bir Polar hesabına doğrudan veri eşitlemek istiyorsanız FlowSync yazılımı gerekir. M430'ünüzün kurulumunu gerçekleştirdiğinizde, bir Polar hesabı oluşturmuş olursunuz. M430'ünüzün kurulumunu bir bilgisayar ile gerçekleştirdiğinizde, bilgisayarınıza FlowSync yazılımını yüklemiş olursunuz.

Nerede olursanız olun, M430'ünüz, web hizmeti ve mobil uygulama arasında eşitleme işlemi yapmayı ve verilerinizi güncel tutmayı unutmayın.

Flow mobil Uygulaması ile Senkronizasyon

Senkronizasyon yapmadan önce:

  • Bir Polar hesabına ve Flow uygulamasına sahip olmanız gerekir.
  • Mobil cihazınızda Bluetooth açık, uçak/uçuş modu ise kapalı olmalıdır.
  • M430'ünüzü mobil cihazınızla eşleştirmiş olmanız gerekir. Daha fazla bilgi için Eşleştirme'ye bakın.

Verilerinizi eşitlemek için:

  1. Flow uygulamasında oturum açın ve M430'unuzdaki GERİ düğmesini basılı tutun.
  2. Cihaza bağlanılıyor, ardından Uygulamaya bağlanılıyor mesajı gösterilir.
  3. İşiniz bittiğinde Eşitleme tamamlandı mesajı gösterilir.

Telefonunuz Bluetooth aralığındaysa M430'ünüz egzersiziniz bittiğinde otomatik olarak Flow uygulamasıyla eşitlenir. M430'ünüz Flow uygulamasıyla eşitlendiğinde, etkinlik ve egzersiz verileriniz de bir internet bağlantısı aracılığıyla otomatik olarak Flow web hizmetiyle eşitlenir.

Polar Flow uygulamasının kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi ve destek edinmek için support.polar.com/en/support/Flow_app. adresine gidin.

FlowSync aracılığı ile Flow Web Hizmeti ile Eşitleme

Flow web hizmeti ile veri eşitlemek için FlowSync yazılımı gerekir. flow.polar.com/start adresine gidin ve senkronizasyon işleminden önce yazılımı indirin ve kurun.

  1. M430'ünüzü bilgisayarınıza takın. FlowSync yazılımınızın çalıştığından emin olun.
  2. Bilgisayarınızın ekranında FlowSync penceresi açılır ve eşitleme işlemi başlar.
  3. İşiniz bittiğinde tamamlandığını belirten bir mesaj gösterilir.

M430'ünüzü bilgisayarınıza her taktığınızda, Polar FlowSync yazılımı, verilerinizi Polar Flow web hizmetine aktarır ve değiştirmiş olabileceğiniz tüm ayarları eşitler. Eşitleme işlemi otomatik olarak başlamazsa, FlowSync yazılımını masaüstü simgesinden (Windows) veya uygulamalar klasöründen (Mac OS X) başlatın. Her aygıt yazılımı güncelleştirmesi geldiğinde FlowSync size haber verecek ve yüklemenizi isteyecektir.

M430'ünüz bilgisayarınıza takılıyken Flow web hizmetinde ayarları değiştirirseniz, ayarları M430'e aktarmak için FlowSync'te, Eşitle düğmesine basın.

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/flow adresine gidin.

FlowSync yazılımının kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/FlowSync adresine gidin.