Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar M430 Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni M430'unuzu kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. M430 ile ilgili eğitim videolarını ve SSS'leri görmek için support.polar.com/en/M430 adresine gidin.

Giriş

Yeni Polar M430'unuzu güle güle kullanın!

Polar M430; bilekten kalp atış hızı ölçümü, Polar'ın gelişmiş egzersiz özellikleri ve 7/24 etkinlik takibiyle donatılmış bir GPS özellikli koşu saatidir. M430, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için egzersiz ve günlük etkinlikle ilgili olarak size özel yol gösterici bilgiler ve geri bildirimler sunar. Koşu temponuzu, mesafenizi, yüksekliğinizi ve rotanızı birçok özelliğin bir araya getirildiği entegre GPS ile takip edebilirsiniz. M430'unuz, GPS kullanılamadığında hızı ve mesafeyi bilek hareketlerinizden takip eder.

Ayrı bir kalp atış hızı sensörü takmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bilekten kalp atış hızı ölçümüyle koşmanın tadına varın.

7/24 Etkinlik takibiyle günlük yaşamınızdaki etkinlikleri takip edebilirsiniz. Sağlığınıza faydalarını görün ve günlük etkinlik hedefinize nasıl ulaşacağınız konusunda ipuçları alın. Akıllı bildirimlerle bağlı kalın; telefonunuza gelen aramalar, mesajlar ve uygulama etkinliği için M430'unuzda uyarılar alın.

M430'unuzun bütün avantajlarından yararlanın

Polar ekosistemine bağlanarak M430'unuzdan en iyi şekilde yararlanın.

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz sonrası M430'unuzu Flow uygulamasıyla eşitleyerek, egzersiz sonuçlarınız ve performansınız ile ilgili genel bilgilere ve geri bildirime anında ulaşın. Flow uygulamasından ne kadar uyuduğunuzu ve gün içinde ne kadar hareketli olduğunuzu da öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın, etkinliğinizin ve uykunuzun ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, sporcu arkadaşlar bulun ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın. Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.