Buradasınız: Egzersiz > Egzersiz yaparken

Egzersiz yaparken

Egzersiz görünümlerine göz atma

Egzersiz sırasında YUKARI/AŞAĞI düğmesiyle egzersiz görünümlerine göz atabilirsiniz. Mevcut egzersiz görünümlerinin ve gösterilen verilerin seçtiğiniz spora göre değiştiğine dikkat edin. Polar Flow uygulamasında ve web hizmetinde her spor profili için özel egzersiz görünümleri oluşturma gibi özel ayarlar belirleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Flow'daki spor profilleri bölümünü inceleyin.

Tur işaretler

Tur işaretlemek için BAŞLAT'a basın. Turlar otomatik olarak da kaydedilebilir. Spor profili ayarlarında Otomatik tur değerini Tur mesafesi ya da Tur süresi olarak ayarlayın. Tur mesafesi'ni seçerseniz bir tur için kat edilmesi gereken mesafeyi girin. Tur süresi'ni seçerseniz, her turun süresini belirleyin.

Kalp Atış Hızı veya Hız Bölgesinin Kilitlenmesi

Bulunduğunuz kalp atış hızı veya hız bölgesini kilitlemek içinBAŞLAT'a basılı tutun. Kalp atış hızı bölgesi veya Hız bölgesi öğesini seçin. Bölgeyi kilitlemek/açmak için BAŞLAT düğmesini basılı tutun. Kalp atış hızınız veya hızınız kilitli bölgenin dışına çıkarsa M430 size titreşimli bildirim gönderir.

Aşamalı seans sırasında aşamanın değiştirilmesi

Aşamalı hedefi oluşturduğunuzda manuel aşama değişikliğini seçtiyseniz:

  1. IŞIK düğmesini basılı tutun.
  2. Hızlı menü görüntülenir.
  3. Listeden Bir sonraki aşamayı başlat öğesini seçin ve bir sonraki aşamaya geçmek için BAŞLAT'a basın.

Otomatik aşama değişikliğini seçtiyseniz bir aşamayı bitirdiğinizde otomatik olarak bir sonraki aşamaya geçilir. M430 size titreşimli bildirim gönderir.

Hızlı menüdeki Ayarların değiştirilmesi

IŞIK düğmesini basılı tutun. Hızlı menü görüntülenir. Egzersiz seansınızı duraklatmadan bazı ayarları değiştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Hızlı Menü'ye bakın.

Bildirimler

Planlanan kalp atış hızı veya hız/tempo bölgelerinin dışında egzersiz yapıyorsanız M430'unuz size titreşimli bir bildirim gönderir.