Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Web Hizmeti > Favoriler

Favoriler

Favorites'de (Favoriler) Flow web hizmetindeki favori egzersiz hedeflerinizi ekleyebilir ve bunları yönetebilirsiniz. M430'ünüzde favorilerinizi programlanmış hedefler olarak kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için Flow web hizmetinde egzersizinizi planlama bölümüne bakın.

M430'unuzda aynı anda en fazla 20 favori bulunabilir. Flow web hizmetindeki favori sayısı sınırlı değildir. Flow web hizmetinde 20'den fazla favoriniz varsa eşitleme sırasında listedeki ilk 20 favori M430'unuza aktarılır. Favorilerinizin sırasını, sürükleyip bırakarak değiştirebilirsiniz. Taşımak istediğiniz favoriyi seçin ve listede yerleştirmek istediğiniz yere sürükleyin.

Favorilere bir Egzersiz Hedefi eklenmesi:

 1. Bir egzersiz hedefi oluşturun.
 2. Sayfanın sağ alt köşesindeki favoriler simgesine tıklayın.
 3. Hedef favorilerinize eklenir

ya da

 1. Günlük'ünüzden oluşturduğunuz var olan bir hedefi açın.
 2. Sayfanın sağ alt köşesindeki favoriler simgesine tıklayın.
 3. Hedef favorilerinize eklenir.

Bir favorinin düzenlenmesi

 1. Adınızın yanında sağ üst köşede yer alan favoriler simgesine tıklayın. Tüm favori egzersiz hedefleriniz görüntülenir.
 2. Düzenlemek istediğiniz favoriyi seçin, ardından Düzenle'ye tıklayın.
 3. Sporu ve hedef adını değiştirebilir, not ekleyebilirsiniz. Hedefin egzersiz ayrıntılarını Hızlı veya Aşamalı seçeneklerinin altında değiştirebilirsiniz. (Daha fazla bilgi edinmek için, egzersizinizi planlama ile ilgili bölüme bakın.) Gerekli tüm değişiklikleri yaptıktan sonra Değişiklikleri güncelle seçeneğine tıklayın.

Bir favorinin silinmesi

 1. Adınızın yanında sağ üst köşede yer alan favoriler simgesine tıklayın. Tüm favori egzersiz hedefleriniz görüntülenir.
 2. Favoriler listesinden kaldırmak için egzersiz hedefinin sağ üst köşesindeki sil simgesine tıklayın.