Buradasınız: Başlarken > Menü yapısı

Menü yapısı

Menüye girin ve YUKARI ya da AŞAĞI düğmelerine basarak ilerleyin. BAŞLAT düğmesi ile seçimleri onaylayın ve GERİ düğmesi ile geri dönün.

Günüm

Günlük etkinlik hedefiniz, siz aktif oldukça tamamlanan bir daire ile gösterilir. Günüm menüsünde şunları bulabilirsiniz:

 • Uyku ve gerçek uyku süreniz. M430'u gece takarsanız uykunuzu takip eder. Cihaz, uykuya daldığınız ve uyandığınız zamanı tespit ederek Polar Flow uygulamasında ve web hizmetinde daha ayrıntılı analiz için veri toplar. Daha fazla bilgi için Uyku Takibi bölümüne bakın.
 • Günüm bölümünde toplam günlük etkinliğinizi daha ayrıntılı bir şekilde görebilir, günlük etkinlik hedefinize ulaşmanızda yardımcı olacak yol gösterici bilgiler edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi için 7/24 Etkinlik Takibi bölümünü inceleyin.
 • Gün boyunca tamamladığınız egzersiz seansları. BAŞLAT'a basarak seans özetini görebilirsiniz.
 • Polar Flow web hizmetinde veya Polar Flow uygulamasında ilgili gün için oluşturduğunuz planlı egzersiz seansları. BAŞLAT'a basarak planlı bir egzersiz seansı başlatabilir ve ayrıntılı olarak görmek istediğiniz geçmiş seansları açabilirsiniz.
 • Gün içinde Kondisyon testi yaparsanız sonuçlarınız Günüm bölümünde gösterilir.
 • Gün içindeki etkinlikler. flow.polar.com adresinden Polar Flow Topluluğu'na giderek etkinlik oluşturabilir ve mevcut etkinliklere katılabilirsiniz.

Günlük

Günlük bölümünde içinde bulunduğunuz haftayı, son dört haftayı ve önünüzdeki dört haftayı göreceksiniz. İlgili gündeki etkinliğinizi ve egzersiz seanslarınızı, her seansın egzersiz özetini ve yaptığınız testleri görmek için bir gün seçin. Planlanmış olduğunuz egzersiz seanslarını da görebilirsiniz.

Ayarlar

Ayarlar bölümünde aşağıdakileri düzenleyebilirsiniz:

 • Spor profilleri
 • Fiziksel ayarlar
 • Genel ayarlar
 • Saat ayarları

Daha fazla bilgi için Ayarlar bölümüne bakın.

Kondisyon Testi

Uzanırken ve dinlenirken bilekten kalp atış hızı ölçümüyle kondisyon seviyenizi kolayca ölçün.

Daha fazla bilgi için Bilekten kalp atış hızı ölçümüyle Kondisyon Testi bölümüne bakın.

Zamanlayıcılar

Zamanlayıcılar bölümünde şunları bulabilirsiniz:

 • Kronometre: M430'unuzu kronometre olarak kullanabilirsiniz. BAŞLAT düğmesine basarak kronometreyi başlatın. Tur eklemek için tekrar BAŞLAT'a basın. Kronometreyi duraklatmak için GERİ düğmesine basın. Kronometreyi sıfırlamak için IŞIK düğmesini basılı tutun.
 • Aralık zamanlayıcı: Aralıklı egzersiz seanslarınızda çalışma ve dinlenme aşamalarını tam olarak zamanlamak için süre ve/veya mesafe esaslı aralık zamanlayıcılar ayarlayın. Daha fazla bilgi için Egzersiz Seansı Başlatma bölümünü inceleyin.
 • Bitiş zamanı hesaplayıcısı: Belirlenmiş bir mesafe için hedef sürenizi başarın. Seansınız için mesafeyi ayarladığınızda, M430 hızınıza bağlı olarak seansınızın bitiş zamanını hesaplayacaktır. Daha fazla bilgi için Egzersiz Seansı Başlatma bölümünü inceleyin.

Favoriler

Favoriler bölümünde Flow web hizmetinde favori olarak kaydettiğiniz egzersiz hedeflerini bulacaksınız.

Daha fazla bilgi için Favoriler'e bakın.

Kalp atış hızım

Mevcut kalp atış hızınızı, egzersiz seansı başlatmadan Kalp atış hızım bölümünden hızlıca kontrol edebilirsiniz. Bilekliğinizi sıkıp BAŞLAT'a bastığınızda hemen mevcut kalp atış hızınızı görürsünüz. Çıkmak için GERİ düğmesine basın.